צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום רצפת האגן
מנהל/ת הפורום: סיון נבות
  שאלהליאת 15:38 02/01/2008
שלום סיון כותבת לך ליאת כתבתי לך הרבה על צניחת קיר האחורי של קיר הנרתיק בדרגה אחת לאחר לידה שניה הייתי אצל הפיזיוטרפיסטית בטיפול ראשון שהוא היה כך היא אמרה לי להישאר רק עם תחתון וחזיה והיא הסתכלה על הגוף שלי ואמרה מה שהיא חושבת לאחר מכן היא בדקה אותי בפות רק חיצוני ואמרה שיש לי צניחה קלה של קיר הנרתיק האחורי היא גם אמרה ששרירי הבטן שלי מאד חלשים אחרי שאני יביא לה את מאזן הנוזלים שלי היא תבדוק אותי גם וגינלית ואז נראה איזה חיזוק היא תעבוד איתי היא אמרה שאולי משהו כמו ריקודי בטן אבל זה עדיין לא בטוח עד שהיא תראה את המצב טוב למטה אני רוצה שתכתבי לי בכנות מיילדת שמחדירה את הידיים שלה בפות כל כך הרבה לא יכולה לגרום לקרעים ברקמה היו לי בלידה קרעים מדרגה אחד רציתי לשאול כל אשה שסובלת מקרעים בלידה אז אצלה בדרך כלל יהיו צניחות או שזה לא שייך אחד לשני מה יחסי מין יכולים לעזור לצניחה הפיזיוטרפיסית אמרה לי שזה יכול להכנס בחזרה פנימה על ידי התעמלות נכונה שתתאים לי האם יש דבר כזה ורציתי גם לשאול אם יש לי כבר צניחה בדרגה אחת אז מה קורה אם אני נכנסת שוב להריון מה קורה בלידה נראה לי מפחיד אבל עם השרירי בטן שלי יהיו חזקים ואני יהיה בהריון עם צניחה קלה מה יהיה אודה לך בתשובה ליאת.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו