צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום רצפת האגן
מנהל/ת הפורום: סיון נבות
  תשובה לליאורה מליאת ליאת 14:59 03/01/2008
ילדתי את שני הבנים שלי באותו בית חולים בני ציון בחיפה בלידה הראשונה שלי הייתי מאד מרוצה היה יחס טוב הייתי גם עם אפידורל והלידה ערכה גם המון שעות .
בלידה השניה היו לי צירים המון שעות משעה 11 בלילה של יום שבת עד השעה 9 בבוקר ביום ראשון הלידה השניה היתה טיבעית לגמרי בלי אפידורל או משהו אחר שמרגיע את הכאבים נכנסתי לחדר לידה בשעה 9 ויצאתי בשעה 10 בדיוק שעה לידה אבל לי היא היתה קשה מאד המיילדת לא הפסיקה לחטט לי בפות נוצרו לי גם קרעים שיטחיים שזה אומר שרקמה נקרעה לי וזה לא טוב גם היחס של המיילדת לא היה נחמד אני חושבת שזה תלוי על מי נופלים אבל אין מה לעשות מה שקרה כבר קרה יש לי צניחה קלה של קיר הנרתיק אני הולכת לטיפול פיזיוטרפיסטי בשביל לחזק את מה שצריך נראה איך זה יעזור בהתחלה הייתי בדיכאון כשזה קרה ואז לומדים לחיות עם זה עד כמה שניתן תלוי כל אשה והצניחה שלה אצלי היא עוד נסבלת ואני כבר עושה משהו למען גופי מה שאותי מרגיז ופעם כתבתי לפיסיוטרפיסטית למה לא מכינים אשה בהריון לפני לידה מה הנזקים שיכולים לקרות לאחר לידה בפות ואז אני בטוחה שכל אשה היתה עושה את המקסימום בשביל עצמה אם זה למשל חיזוק שרירים פנימיים של רצפת האגן שאני רק עכשיו הבנתי שאילו שרירים שמחזיקים את כל האיברים למטה כמו מעין עריסה והכי מצחיק שאני שמעתי שהמיילדת שילדה אותי היא עושה קורסים להכנה ללידה אבל להתייחס היא לא יודעת שנהייה רק בריאים מה איתך מה קרה לך תספרי לי בי ליאת.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו