צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום רצפת האגן
מנהל/ת הפורום: סיון נבות
  שאלה בחזרה לסיוןליאת 09:01 28/01/2008
שלום סיון כותבת לך ליאת אני עליתי 3 קומות עם הסלקל הרמתי את הסלקל עם שני הידיים והצמדתי אותו לגוף שלי לקראת הקומה השניה התחלתי להרגיש קצת כמו כאבי מחזור קלים את הבטן התחתונה שלי את יודעת לפעמים לא חושבים את רואה שאין מעלית אז את מתחילה לעלות ברגל עם הסלקל אני אף פעם לא מרימה את הסלקל ביד אחת כי זה גם לא נוח עדיף לי עם שני ידיים ככה יש לי יותר שליטה ואני עושה פחות הפסקות אתמול גם הייתי בקופת חולים ולקחתי עגלה ושוב המעלית היתה מקולקלת אז הרמתי את הבן שלי ביד גם קשה לא קל 10 קילו אבל עדיים יש לי מעין כאבים כמו של ביוץ ויש לי גם הפרשות שקופות מעניין מאז יום חמישי שהרמתי את הסלקל אני בזמן אחרון מרגישה מצויין את יודעת מתרגלים לצניחה הקלה אבל אחרי שהרמתי אני שוב בעצב עם עצמי אולי קרה משהו לפעמים לא חושבים מה את חושבת שהצניחה יכולה להחמיר ממה שעשיתי שכמובן אני לא יעשה את זה יותר זה בטוח היום יש לי פיזיוטרפיסטית ביקשתי ממנה לבוא שתבדוק אותי אני גם מתחילה פילטיס בקרוב מאד ואני בקרוב גם מתחילה לעשות פידבק פשוט חסר איזה חוט שמחכים שיגיע השרירים שלי די חלשים מה אני יעשה חבל שלא היתה לי מודעת לזה עוד כשהיתחתנתי אני רוצה שתכתבי לי בקשר לכאבי בטן הקלים שיש לי למה זה אם את יודעת הסתכלתי למטה זה נראה אותו דבר נשאר אני מקוה שהכל בסדר תודה ליאת.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו