צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום רצפת האגן
מנהל/ת הפורום: סיון נבות
  שאלה לסיון מליאתליאת 19:15 28/01/2008
שלום סיון היום הייתי אצל הפיזיוטרפיסטית שלי והיא בדקה אותי וגינלית והיא אמרה שזה נישאר אותו הדבר אבל אני שואלת איך אחרי שהרמתי את הבן שלי כאבה לי הבטן התחתונה ואז התחילו ההפרשות השקופות שזה של ביוץ ביום השביעי אחרי המחזור מתחיל ביוץ מוזר לא ויש לי למטה הרגשה של גודש בפות הוא יותר נפוח מהרגיל זה בגלל ההפרשות
רציתי גם בבקשה לשאול אני מתחילה השבוע לעשות פילטיס זה בקנטרי שאני הולכת אליו אין פילטיס מתחילים יש פילטיס
מה עושים אם הקבוצה התחילה כבר מזמן איך אני משתלבת בחוג ועוד שאלה חשובה בזמנו את כתבת לי שבסוף כל יום השרירים עייפים ולכן לפעמים בערב אפשר להרגיש יותר את הצניחה מה שקורה זה שאני עובדת עד השעה 2 בצהריים ובשעה 5 יש לי פילטיס ויש לי ימים שיש לי פילטיס בשעה 8 בערב מה לעשות לפני חוג ללכת לישון חצי שעה או שאפשר גם לא אודה לך בתשובה ליאת
   תשובה לליאתסיון נבות, פיזיותרפיסטית 22:03 10/02/2008
לליאת שלום,

אני חושבת שהדבר הנכון ביותר לעשות הוא להיות קשובה לגוף שלך ובהתאם לנוח או להתעמל. בנוסף תוכלי להיוועץ גם בפיזיותרפיסטית המטפלת בך, אשר מכירה את הנתונים האישיים שלך ותוכל להיות יותר ספציפית בתשובה שלה.

בהצלחה,

סיון נבות, פיזיותרפיסטית
www.pelvic-physio.co.il

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו