צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום רצפת האגן
מנהל/ת הפורום: סיון נבות
  שאלה חשובה לסיון מליאתליאת 22:08 21/02/2008
שלום סיון כותבת לך ליאת אני התחלתי פיזיוטרפיה פיודבק כתבתי לך הפיזיוטרפיסטית אמרה לי שיש עד 12 טיפולים בארך למטופל ושזה מספיק אני בסך הכל עשיתי פיודבק מכל ה- 9 טיפולים שהיו לי רק 3 פעמים כי לא היה את המכשיר היה איזה חלק שחסר ולרוב היא דיברה איתי והסבירה לי על תזונה ויציאה נכונה בשירותים אני יושבת ושמה את הרגליים על שרפרף וכשאני מרגישה שיש לי יציאה אני נושפת אויר החוצה ואז היציאה יוצאת לי נהדר בלי ללחוץ בכלל זה עובד נהדר מה הסיבה שצריך לשים את הרגליים על שרפרף אני ימשיך לספר לך על הפיודבק בטיפול האחרון היא שמה לי זרם באלקטרודה בכדי שאני יחוש מה עלי לעשות רק עכשיו די הבנתי מה צריך לעשות בהתחלה היה לי די קשה להבין איך הכל עובד כי זה נעשה דרך כיווץ שלי בלבד וזה שידר על המסך אני די בטוחה כאשר אני בטיפולים האלה כשאין לי טיפול אני קצת הולכת לאיבוד עם עצמי אני כל הזמן חושבת איך לא להחמיר את המצב וזה די מתסכל אותי אני צריכה בנוסף בבית לעשות שאיבה פנימה ולהחזיק את הכיווץ ולספור עד 20 ולתת שחרור לפעמים אני לא בטוחה שאני מבצעת את זה טוב יש לך איזה פתרון בשבילי שאני יוכל לבדוק את עצמי עם אני מכווצת כמו שצריך בבית אני עדיין מרגישה שכל הנושא הזה לא ברור לי במאה אחוז ובקרוב אני יצטרך לסיים את הטיפול ולהתמודד עם עצמי לבד עכשיו היא קבעה לי תור לעוד שבועיים וחצי היא רוצה שאני יעבוד בבית רציתי לשאול אותך אבל בכנות עד כמה הטיפולים האלה עוזרים וכמובן שגם אימון אישי בבית למצב רצפת האגן והצניחה יכולה להשאר אותו דבר או להחמיר ורציתי גם לשתף אותך הייתי בחוג פילטיס היום פעם ראשונה ומאד נהנתי והופתעתי מעצמי לטובה היה נהדר וכיף שמתי לב שהרוב עובדים על שרירי הבטן וזה כיף רציתי לשאול אותך אני עם כל תרגיל צריכה לכווץ או שלא כי לא תמיד המורה אומרת לכווץ גם שעובדים על הבטן אודה לך בתשובה ליאת.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו