צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום אובדן הריון
מנהל/ת הפורום: עו"ס סיגל מלכה, גילי אבישי
  הפלה בסוף שבוע 10אימאליה 17:37 16/10/2008
עברתי הפלה טבעית ללא גרידה לאחר טיפול פוריות. אני אמא לילדון בן מעל שנתיים.
היתה לי דילמה לגבי מיקומה הנכון של הודעתי- האם בפורום פוריות או האם בפורום אובדן הריון?
שניהם בהחלט מתאימים. אבל תחושותי הן דבר ראשון כי איבדתי הריון.
ההפלה עצמה היתה לפני כשבועיים בלבד וזה מרגיש כמו לפני שנה...
אני נכונה לטיפול חדש ברגע שהרופאים יאמרו כי אפשר אבל האמונה הפנימית והחרדה האופפת גדולות ובשלב זה משתלטות על כל פיסתמחשבה
רציתי לחלוק, לשמוע אחרות. אני לא צעירה וחרדות רבות עלו לאחרונה. ישנו גם הלחץ החברתי הלא מדובר מילולית אך הבולט וקיים לגבי- נו, מה עם עוד ילד או אח לקטנצ'יק?
   לאימאליה,נעמי 09:04 18/10/2008
מצטערת לקרוא על האובדן שלכם.
התחושה שלך היא נורמאלית ונכונה לחוויה המאוד קשה שלך.
את איבדת הריון יקר.ועשית נכון שהחלטת לחלוק ולשתף במקרה שלך.
ברגע קשה זה תנסי לשאוב כוחות ואופטימיות מהאנשים שאוהבים אותך ונכונים לעטוף אותך כמו הילדון הקסום שלך שיכול לתת לך המון אור ואהבה וכוח במקום הזה.
הוא לא במקום, אבל הוא שם כדי להראות לך שמחה ואושר.

לגבי האנשים? אני נתקלת בכל כך הרבה נשים שעסוקות בדאגה של איך הם הולכות להתמודד עם הסביבה?המשפחה?בעבודה וכד'.
יקירתי!! החיים הם שלך. את מכתיבה את הקצב. את אחראית עליהם. הם לא אלה שישיגו את המטרה שלך, הם רק עוברים והולכים.... ואת? נשארת עם השאלות והאמירות שלהם. תחשבי איפה את רוצה למקד את האנרגיות שלך?

לגוף ולנשמה לוקח זמן לעבד את האובדן ולכן אפשרי לעצמך את הזמן ואת המקום. אל תתעלי מעל עצמך ואל תסגרי את החרדה והפחד עמוק בפנים כי הם לא נעלמים הם רק מחלחלים .

שולחת לך חיבוקים והמון אור ואהבה,

בהצלחה לך ולבן זוגך
   תודה לנעמי אימאליה 10:24 19/10/2008
לפעמים קשה להאמין בתמיכה מכיוון בלתי צפוי והנה בכמה מילים יפות ועדינות איני יודעת איך אבל ממש הרגעת אותי-קצת, כי אני אדם כזה שקשה להרגיע...לצערי- ואני מודה לך על כך. אני רוצה לציין כי ראיתי מספר סרטים לאחרונה והם עזרו לי גם. סיפור של נשים אחרות, כולן חזקות וכולן מתמודדות עם משהו. קשה לי לקבל תמיכה מהסובבים אותי. ילדוני הקטן הוא היחידי שדרכו פתוחה אלי. בן זוגי לא עוסק באובדן לפחות מולי כלל וכלל ואני...ממשיכה הלאה. עבודה, חגים ואורוחות, פגישות ועוד. מעט אופטימיות נכנסה בי ואני ממליצה גם על סוג של אסקפיזם בזמן שכזה, אסקפיזם במידה הנכונה והמתונה.
נעמי, תודה. אני פעם ראשונה ברשת באיזה שהוא פורום וממש נתת לי סיבה טובה להמשיך.
   לאימאליה,נעמי 10:53 19/10/2008
האופטימיות והמחשבה על התמונה הסופית שאת רוצה לראות בחיים שלך תיצור ותביא את ההצלחה.
בן זוגך בהחלט חווה את האובדן אך בדרך המאוד סגורה והמופנת שלו. כדרך כל הגברים, חבל שהם מתעקשים לסגור את הכאב בתוכם הלוואי והם היו פתוחים לרעיונות חדשים, כמו תמיכה .

שתפי אותו ותחשפי אותו לתמיכה שאת מקבלת ומפיקה מכל מקום שאליו את נקראת.

את מוזמנת לכתוב ולשאול בכל זמן שתמצאי לנכון. מאיזה איזור את בארץ?

יום מבורך וחג שמח,

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו