צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום ייעוץ טרטולוגי
מנהל/ת הפורום: פרופ' אשר אור-נוי
  לוריוון בהנקהנשיר 15:48 16/08/2017
שלום רב,

אני מניקה הנקה כמעט מלאה למעט בלילה.. התינוק בן חמישה שבועות. אני סובלת מעט מחרדות וקשיי שינה ולפני ההריון נטלתי מדי פעם כדור קלונקס. בבשבועיים האחרונים. נעזרת בכדור, פעם-פעמיים בשבוע. לאחר התייעצות עם המרכזי הטרטולוגי ניסיתי תחילה ואבן (שני כדורים) משהוסבר לי שמתפנה מן הגוף לאחר 4 שעות ולכן בהנקה הבאה ( שמתרחשת אחרי 7-8 שעות) אין כל בעיה להניק.. ואולם, הואבן לא משפיע עלי די הצורך, הוצע לי לנסות ללוריוון הגם שנותר בגוף כ-8 שעות. שאלתי היא לכן האם בכל זאת ניתן ליטול ואם נדרש להמתין פרק זמן מסוים לפני ההנקה הבאה.

תודה רבה
   לוריון בהנקה 20:57 16/08/2017
מה המינון? אם את לוקחת רק חיצ כדור או אפילו כדור שלם של מיליגרם אחד, ומדובר בתינוק בשל (כלומר נולד אחרי שבוע 37), ניתן להניק. מאחר ואת לא מניקה בלילה קחי את הכדור בערב אחרי ההנקה. פרופסור אשר אור נוי
   שיר 12:22 17/08/2017
תודה רבה על התשובה.

המינון הוא כדור של 1 מ"ג, תינוק בשל, ואני לוקחת אותו בלילה אחרי הנקה ולפני השינה (שמביאה להפסקת הנקה של 7-8 שעות). ועוד שאלונת ברשותך - האם בכל זאת יש מספר מינימלי של שעות שעדיף להמתין? כי אם כן, לא אכפת לי לתת לו גם עוד בקבוק בבוקר.
   שאלה 21:59 17/08/2017
המתנב של 8 שעות עם מיליגרם אחד מספיקה. פרופ. אשר אור נוי

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו