צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום טיפול משפחתי
מנהל/ת הפורום: עו"ס MSW זהר טל לינדר
  בעיה ללא פיתרוןאלונה 22:09 11/02/2012
שלום, אני נשואה בשנית במשך 6 שנים וחצי, יש לי ילדה בת 12 מקשר קודם . הבעיה היא רצינית בעלי לא מתייחס יפה ,לא מראה לה שום יחס, משפיל, מצחקק, מתנהג כמו טיפש, על לא כלום, נראה לי שפשוט שונא אותה, כל דבר מעיר, לא מוכן שתתלווה אלינו לשום מקום, שתשב איתנו בסלון, פשוט מנסה להרחיק ולהדחיק אותה בכל מיני דרכים לפעמים אלימות מילולית ,העלבות השמצות ועוד... אני מאוד כואבת ופגועה ומנסה לדבר על ליבו. אך נתקלת בתגובות קשות מאוד, ניסיתי להסביר שהיא חלק ממני והוא חייב לקבל אותה כפי שידע על קיומה מלכתחילה, אנו מכירים כבר הרבה שנים. הבחור נעול על עצמו. שום דבר לא עוזר הגענו למצב שהחלטתי להתגרש והוא מבחינתו אמר לי קדימה.....אני מיואשת מאוד הוא יודע שאני טובת לב ומנצל אותי עד הסוף, בתוך תוכי יודע שלא הייתי רוצה לעזוב יש לנו 3 ילדים קטנים ולא הייתי רוצה לקלקל. הבחור השתנה והפך ילדותי מאוד קטנוני, אגואיסט וחושב רק על עצמו. מה לעשות? לא מעוניין בשום טיפול זוגי כל שהוא,אני ממש מדוכאת מזה

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו