צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום טיפול זוגי
מנהל/ת הפורום: תמר ארצי ויינברג Msw
  טיפול זוגיאבי 21:21 03/11/2012
שלום לכולם אני בן 36 ואישיתי בת 33 אנחנו נשואים +שתיים כל הזמן רבים ומיתווכחים על כל שטות אישתי אישה שאוהבת לצאת ולבלות אני קצת פחות אז לה כבר נימאס ובזמן האחרון היא התחילה לצאת אים חברות וזה לא ניראה לי כל כך שכמה פעמים בשבוע היא יוצאת בערבים ישבנו ודיברנו על הכל ואני הבטחתי להישתנות וגם נושא הגירושים עלה בשיחה הזאת אני לא רוצה לפרק את החבילה כי לפרק זה הכי קל וגם בשיחה אישתי אומרת לי פיתאום שגרמתי לה כבר לא לאהוב אותי אני לא יודע מה לעשות כי אני לא רוצה לפרק אז החלטנו ללכת לטיפול או ייעוץ זוגי השאלה אים זה יכול לעזור או שאים היא אמרה לי שאהבה ברחה לה אז אין סיכוי
   חייבים לברר-אתם זקוקים לעזרה!אירית 23:05 03/11/2012
אכן מצב לא פשוט, יחד עם זה עדיין יש מקום לבדוק מה באמת קורה אצלכם והאם יש סיכוי.
אם היא מסכימה לבוא איתך ליעוץ זוגי- אל תתמהמהו- לכו,אם היא אינה מוכנה- חשוב שתלך לברר בעצמך מה קורה לך ואיתך מולה, מול עצמך- משהו קרה אצלכם-צריך לברר מהו והאם יש כוונה ומוכנות לבדוק ולשקם.

בהצלחה!
   בהחלט טיפולתמר ארצי וינברג מנהלת הפורום 10:00 05/11/2012
שלום אבי.
א. אני מסכימה בהחלט עם מה שכתבה לך אירית.
ב. רציתי להדגיש כי לפעמים קשיים מסוימים מופיעים ב"תחפושת". ז"א שאולי היא כבר חשה כי אינה אוהבת אותך אך לפני זה יש בעיות שוני והבדלים בניכם, בעיות תקשורת ועוד. על כל זה ניתן לעבוד בטיפול זוגי. גם האמירה שלך שתשתנה באה ממקום טוב ויפה אך אני משערת שלא קל לך ואולי אתה גם לא יודע בדיוק מה ואיך לשנות.
לכן אני כן ממליצה בחום לפנות לטיפול זוגי.
בהצלחה תמר.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו