צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום טיפול זוגי
מנהל/ת הפורום: תמר ארצי ויינברג Msw
  מחפש המלצות לטיפול זוגי דרך הכללית דחוף!!רון 13:54 25/05/2015
אני ואישתי כבר יחד 16 שנה, נשואים 8 שנים ועד היום חיינו טוב אחד עם השנייה, אני לא מדבר על זיקוקים וניצוצות של תחילת יחסים, אבל חיינו ממש טוב ועשינו המון דברים יחד כולל ילדים: יש לנו שני ילדים בני 7 וארבע ואישתי עכשיו בהיריון של תאומים (בן ובת) בהתחלה היה לי קשה מאוד לקבל את ההיריון הנוכחי ואמרתי דברים מאוד קשים, הייתי בפאניקה והשלכתי זאת על אישתי, המצב גרר ניתוק מוחלט מצידה עד לרמה של משבר עמוק בו היא ניסתה לשדל חברה לסבית שלה ליחסים אינטימיים, אני גיליתי את זה לפני שזה עמוד לקרות ומאז התחיל פיצוץ אדיר שבו היא החליטה שהיא לא אוהבת אותי יותר ואנחנו במצב מאוד קשה..יש לנו תאומים בדרך, שני ילדים מדהימים שמתחילים להידרדר עקב המצב הרגיש ושנינו מבינים שאנחנו לא יכולים לפרק את הבית כרגע ורוצים בכל זאת לנסות ולתקן את מה שהיה והחזיר את היחסים שלנו למסלול התקין..אני כמובן התנצלתי אלפי פעמים, ומאותו רגע התעוררתי והאהבה דשלי אליה עוד יותר גדלה והבנתי כמה אני מטורף עליה בעוד שהיא בדיוק ההיפך..מתרחקת, בורחת מהבית כי היא לא מסוגלת להיות לידי, שלחה אותי לישון בסלון כבר שלושה שבועות, והמצב קשה...גיהנום..הנקודת אור היחידה קרתה אתמול שהיא ביקשה ממני למצוא מטפל זוגי שיוכל להציל אותנו, כי הדבר האחרון שהיא רוצה זה לפרק את הבית..מה עושים ועל מי אתם ממליצים? האם זה נשמע לכם כמקרה אבוד? אני כל היום בוכה ומרוסק נפשית..מסתכל על הילדים ומרגיש אבוד...אנא עזרו לנו..

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו