צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום טיפול זוגי
מנהל/ת הפורום: תמר ארצי ויינברג Msw
  האם טיפול זוגי יעזור?רונה 17:54 14/04/2019
    תגובה
שלום.
אני ואשתי נשואים כבר כ-15 שנים. יש לנו 3 ילדים.
לאחרונה אשתי התחילה לצאת בערבים ולפגוש חברות וחברים צעירים ממנה. היא עושה דוקטורט ועסוקה בשלה ואין לה סבלנות אלי. אני מרגיש שהיא כל הזמן מנסה לשנות אותי. אני מוכן להשתנות ומנסה אבל כל פעם יש דבר חדש, היא לא מרוצה משום דבר ואני ממש לא יודע מה לעשות. אני לא כ"כ מאמין בטיפול אבל בכל זאת רציתי לשאול האם טיפול זוגי יכול לעזור?
   תמר מנהלת הפורום 23:12 14/04/2019
שלום רונן.
אשתך עוברת שינוי גדול ורוצה שגם אתה תשתנה. בזוגיות, כאשר בני זוג משתנים והשותפים שלהם לא משתנים זו יכולה בהחלט להיות בעיה. במקרה שלכם נראה כי אשתך איבדה את הסבלנות והיא שועטת קדימה. אך היא שכחה שגם אתה חלק מה"חבילה". יש חשיבות להתאמה בקצב בין בני הזוג, ונראה שאשתך אינה מוכנה להמתין לך. זה חבל כי אתה דווקא מוכן לנסות להתאים את עצמך.
הייתי מציע לך לשוחח איתה, להראות לה מה היא עושה ולהזמין אותה לאפשר לך להצטרף אליה לתהליך עם התחשבות בקצב שלך. כמובן שבמידה וזה לא עובד תמיד ניתן וגם רצוי לפנות לטיפול זוגי על מנת לקבל עזרה מגורם נייטרלי ואובייקטיבי שיעזור לכם לעבור ביחד את הדרך לשינוי.
בברכת דרך צלחה
תמר.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו