צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
קורס הכנה ללידה עננים
מנהל/ת הפורום: בוגרות קורס דולות ומדריכות ביה"ס אמנות הלידה
  תודות ועידכוניםורד 19:58 15/02/2009
היי לכולם,
לצערי לא נכחתי במפגש האחרון בגלל סיבות משפחתיות (מעגל החיים הוא כנראה חלק בלתי נפרד....)
בכל מקרה רציתי לומר שוב תודה לכולן למדתי ונהנתי מאוד בכל המפגשים, אכן לא ברור מה אני עושה בבית בימי ראשון:)
קצת עידכונים ביקרנו בתל השומר ובאיכילוב - אין ספק שאיכלוב חדש ויפה יותר אבל יחד עם זאת התרשמות שלי שבתל השומר יותר מעודדים לידה פעילה בתנוחות שונות- וכרגע זה מה שמעניין אותי. חוץ מזה כנראה שהכל יהיה עניין של מזל איזו מיילדת תהיה במשמרת כשאגיע, נקווה לטוב....
התחלנו שבוע 37 ואתמול גם הכנתי את התיק וכמובן הכנסתי את הקלסר מהקורס כך שבמידה ונצתרך לא נהיה לבד
זהו מתרגשת מאוד אוטטו זה מגיע.....

בהצלחה לכולם, אשמח לשמוע עידכונים- ובכלל מה הפסדתי במפגש
נשתמע
   איזה יופי לראותך! חשבנו עלייךרותי קרני הורוביץ 21:46 15/02/2009
אם תשלחי לי כתובת, אשלח לך בשמחה את הדיסק, כולל המפגש האחרון.

בעניין שיבא. אכן, די תלוי על מי נופלים, אך אפשר לעזור לעצמנו. כשאת מגיעה ללידה, שאלי האם במקרה נמצאים:

טיה פינסקי
דבי גדל-באר
איריס בכר
משה
חגית נופר
נו.. איך קוראים לה?

כולם משובחים וחובבי הז'אנר הפעיל נטול החתכים. הם הראשג"דים, ראשי הקבוצות של המיילדות הפרטיות. ואם ישאלו, אני מכחישה שאמרתי. הנה עובדה. שחור על גבי וירטו.

בואי עם תכנית לידה מלאה. הבעיה איתם היא בשתיים עשרה השעות הראשונות שאחרי. ביות מלא בתינוקיה.אלא אם כן השתנה משהו.מעולה להנקה, לבונדינג ובכלל לאזרח החדש בעולם, שאין ספק שהיה בוחר אקווריום פלסטיק, אורות ניאון ושאר פנינים.

תכנית לידה טובה היא חצי דולה. טוב, עשירית.
   וגם: ציפי ודורית נחמיאס. תותחיות ברוחניות (סליחה, במיילדות בגישה פרו יולדתית)רותי קרני הורוביץ 21:53 15/02/2009
   לפחות מעילך היה נוכח חלק מהזמן... הוא ספג רוחניות כלשהי?נעמה 10:01 16/02/2009
באמת תקופה מרגשת הרגע לפני הזה, הפרפרים האלה בבטן, או שבעצם זה תינוק...
   היינאורה 13:54 16/02/2009
היי ורד, הצטערנו לשמוע על סבא שלך...

רציתי להוסיף לרשימה של רותי גם את ורד, עוד אחת מהמיילדות שעובדת גם במרכז לידה טבעית, ושאמורה להיות מצויינת (לא פוליטיקלי קורקט, אפשר לזהות אותה לפי זה שהיא ממש נמוכה). בטח גם תהיה לך פרוטקציה אצלה בגלל השם.. חי חי, סתם....

וחוץ מזה, בטח הראו לכם בסיור שפתחו מחלקת ביות מלא דנדשה בתה"ש.
   תודה לכולן רשמתי את כל השמות אעדכן בקרוב :)ורד 18:40 16/02/2009
   כבר 37?רננית 09:39 17/02/2009
שיהיה בהצלחה.
ואנחנו כאן להתלבטויות מזן "זה כן או לא זה" ולעדכונים און ליין

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו