צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום פנג-שווי
מנהל/ת הפורום: הלית מתן-חרל"פ, מיה לנדאו בג'יו
  דירה חדשהליאת 21:40 02/05/2008
מיה שלום
אנחנו נכנסים לבית שאנחנו משפצים כרגע, ויש לי מספר שאלות
1. לפנינו גרה בו אישה מבוגרת שאינני יודעת ממה נפטרה. האם צריך לעשות משהו טרם כניסתנו לדירה (הרהיטים שלנו כבר שם)

2.לגבי חדר הילדים: זהו חדר דרומי כאשר הדלת בקיר הצפוני בפינה שצמודה למזרח, והחלון בקיר הדרומי בדיוק מול הדלת.
בקיר הצפוני יעמוד ארון קטן, בין הדלת לקיר המערבי.
היכן כדאי למקם את המיטות של שני הילדים (תינוקת בת 5 ח' ופעוט בן שנה ו 9 ח'), והאם יש השפעה לשקע חשמלי שנמצא מעל המיטה?

3. חדר ההורים הוא דרום מזרחי עם חלונות לשני הכיוונים, כאשר הדלת בקיר הצפוני צמודה לפינה המערבית של החדר. את המיטה ניתן להניח מתחת לחלון הדרומי או לחלון המזרחי בלבד, אין אפשרות אחרת, כי יש ארון גדול בקיר הצפוני. מה מומלץ לעשות?

המון תודה מראש וסליחה על האורך
ליאת
   דירה חדשההחצי של מיה 15:28 05/05/2008
שלום לך

לצערי מיה חולה מאוד ומרגישה על הפנים כך שהיא אפילו לא יכולה לקום למחשב. היא מבקשת ממני לבדוק הודעות ומצטערת שאינה יכולה לעזור לך כאגע.
אני מקווה שבימים הקרובים היא תוכל לענות לך..

יום טוב,
אלון
   שלום ליאתהלית מתן-חרל"פ 09:51 07/05/2008
אשמח לענות לך על שאלותייך. אנא שילחי לי תאריכי לידה מדוייקים של בני הבית.
בנתיים לגבי שאלתך הראשונה:
תמיד מומלץ בכניסה לבית חדש לעשות טיהור על מנת לטהר את הבית מהאנרגיות הקודמות שבו ועל מנת להכנס "על נקי". על אחת כמה וכמה שיודעים שלפני כן היו נסיבות שליליות, לא נעימות או קשות.
את הטיהור אפשר לעשות לבד, גם אם הרהיטים כבר שם.
בגדול, טיהור מבוסס על 2 אלמנטים: 1. גירוש צ'י שלילי 2. זימון צ'י חיובי.
להלן 2 אפשרויות ותבחרי את מה שאת מתחברת אליו ביותר:

1. שימוש בצליל (מחיאות כפיים, כלי נגינה, פעמון, קערה טיבטית) - לסילוק הצ'י השלילי יש להשתמש במקור הצליל ע"י רעש לא נעים או בצורה לא הרמונית. להבאת צ'י חיובי יש להשמיע את הצלילים באופן נעים לאוזן והרמוני.
בשני המקרים יש לעבור בין חדרי הבית ובכל אחד מהם להשמיע את הצלילים ולהשאר מספיק זמן על מנת שהצליל ישאר ויספג בחדר.

2. שימוש בריחות (קטורת, מקל עשן אינדיאני, מרווה, שמן ארומטי) - לסילוק הצ'י השלילי יש להשתמש בריח חזק ולא נעים ולהבאת הצ'י החיובי יש להשתמש בריח עדין ונעים. גם כאן יש לעבור מחדר לחדר ולהטמיע את הריח בהם.

חג שמח

הלית
   תאריכיםליאת 15:32 08/05/2008
היי מיה
מקווה שאת מרגישה טוב עכשיו...

לגבי הטיהור נראה לי שאני אלך על הקטורת. שאלה לגבי זה: קודם כל לגבי הריחות אני מניחה שריח רע וטוב זה אינדבידואלי?! דבר נוסף, עוברים עם שני הריחות במקביל או בנפרד?

להלן התאריכים:
אני 26.07.80
בעלי 20.01.73
שני הילדים:
הבן 23.07.06
הבת 02.12.07

המון המון תודה
   התבלבלתי, הלית תודה לך :)ליאת 15:33 08/05/2008
   חשבתי שסיימנו לדבר (-:מיכאלה 12:07 26/05/2008
שמחה לראות שהוספת וענית לי (תודה!)
תראי, זה הסלון שלנו ואין אפשרות לשנות את הצבע שלו.
מצד שני הסלון אמור להיות מואר (היציאה לגינה היא מפתח גדול בסלון).
וסליחה סליחה אבל לא הבנתי: הירוקים והכחולים טובים לצ'י של הסלון או ביחד עם צבע החמרה מגבירים אותו יותר מדי?
   אוי, עניתי פה בטעות... אפשר להתעלם.מיכאלה 12:09 26/05/2008

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו