צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום פנג-שווי
מנהל/ת הפורום: הלית מתן-חרל"פ, מיה לנדאו בג'יו
  אני כבר מבובלת מכל עניין הקריסטליםeran 14:21 06/07/2008
יקירות
תודה על הפורום המעניין הזה.
חוץ מזה מה ה'חוקים' לגבי קריסטלים? האם לא מומלץ שבכל חדר יהיה תלוי קריסטל? האם חייב לשמש רק כחוצץ? אנא נסו לעזור לי לעשות קצת סדר בעניין. תודה
   קריסטליםmyalinea 15:31 06/07/2008
שלום ערן,

אנסה לעזור ולעשות קצת סדר.
קודם כל, בואי נימנה משימוש במילה חוקים בכל הקשור לעולם הפנג שואי. אין חוקים. כן יש המלצות, לפי מה שמתאים לאותו אדם/בית/משרד וכו'. אנחנו מתאימים את ה"תורה" לאדם שאיתו אנחנו עובדים. אני אישית לא אוהבת קריסטלים בכלל ולכן בביתי אין כאלו. בדר"כ הוא משמש כסוג של חוצץ ע"מ לבטל אנרגיות צ'י שליליות שיש בחדר/סביבה. לדוגמא : מסדרון ארוך גורם לאנרגית הצ'י לזרום מהר מידי בבית ולכן היינו רוצים להאט זרימה זו. בכניסה לבית, מבחוץ, ע"מ להאט זרימה מהירה למשל משביל גישה ישר לדלת וכו' וכו', כל מקרה לגופו.
אם לא לטעמך אין צורך להשתמש בהם ויש גם דרכים אחרות (סתם דוגמא - פעמוני רוח). אם יש לך בעיה ספציפית עליה את מדברת, אשמח לעזור באופן מפורט יותר.

שיהיה שבוע נפלא.

מיה

ותודה על המחמאות...
   הי eran 21:21 06/07/2008
תודה על התשובה המהירה- אני אוהבת את הקריסטלים הקטנים ואת משחקי האור שלהם- השאלה היא אם כשאני תולה אחד כזה בחדר האם זה יכול לעשות גם נזק....
   קריסטלים - המשךmyalinea 07:47 07/07/2008
אם את אוהבת מה טוב.
אם יש גם ככה הרגשה טובה בחדר, או בכל מקום אחר בו את רוצה להציב את הקריסטלים או לתלות, אני לא רואה כל בעיה. הרי תפקידם בדר"כ לשפר הרגשה ,לא רואה איך הם יכולים להזיק, במיוחד לאור העובדה כי את אוהבת אותם, מה שיכול רק להוסיף להרגשה החיובית שכבר קיימת. בכל מקרה, לדעתי רצוי למקם אותם ליד הפתחים - חלון/דלת.

מיה

נ.ב. - לא הייתי שמה קריסטל מול מראה כך שהוא משתקף בה! אז שימי לב בחדר השינה או בכניסה לבית אם יש לך מראות.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו