צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום פנג-שווי
מנהל/ת הפורום: הלית מתן-חרל"פ, מיה לנדאו בג'יו
  חדר שינהלינג באי 13:00 17/09/2008
מה הוא כיוון השינה הטוב בשבילי? נולדתי ב-2 לאוגוסט 1980 בשעה 12:45 בצהריים.
תודה רבה!
   כיוונים של חדר שינהmyalinea 14:52 18/09/2008
הי,

אני לא עושה חישובים לפי תאריכים, את זה עושה הלית.

היא לא ענתה בפורום מזה כמה זמן, אוכל לנסות ליצור איתה קשר שוב, אך אנני מבטיחה דבר.

אני מסדרת חדרי שינה לפי FACING, שזה סידור נכון של הרהיטים בחדר ביחס לחלונות,דלתות וכו', וכיוונים לפי המצב בו אנחנו נמצאים בחיים - לדוגמא: הורים, רווקים/זוגיות, מצב קריירה וכו'.

תעדכני אותי בבקשה מהו רצונך. אם הוא לתשובתי אצטרך קצת יותר פרטים ממך (נשואה/רווקה/ילדים/קריירה וכו').

מיה
   לאיזה כיוון הכי מומלץ לישוןהלית מתן-חרל"פ 15:53 18/09/2008
שלום לינג,

את התשובה שלי אני אחלק ל- 2 רמות: ברמה הראשונה, הכיוון הטוב ביותר עבורך למקם את הראש במיטה הוא מזרח. כיוונים טובים נוספים: צפון, דרום ודרום-מזרח. ברמה עמוקה יותר חשוב לציין שזה רק אלמנט אחד מתוך תמונה כוללת ורחבה יותר אשר קובעת איפה כדאי לישון ואיך להשיג שינה טובה יותר (ודברים נוספים שרוצים לקבל). לשם כך אשמח לדעת את המקור לשאלה שלך: האם את שואלת כי את לא ישנה טוב? האם יש לך מטרה אחרת? כך אוכל לענות לך באופן שמכוון יותר אל המטרה שלך.
התשובה שנתתי לך אשר מתחשבת בתאריך הלידה היא נכונה ותקפה אך היא מאוד כללית (היא מתאימה לכל מי שנולד בתאריך כמו שלך) וכדי להשיג יותר כדאי להתאים את ההמלצות באופן ספציפי אליך.
אנא פרטי גם את תיאור החדר שלך: איזה רהיטים יש בו, ממה עשויים, תמונות וכו'..

הלית

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו