צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום פנג-שווי
מנהל/ת הפורום: הלית מתן-חרל"פ, מיה לנדאו בג'יו
  כיוון השינהגילי 16:11 21/01/2011
בחדר השינה שלנו חלון גדול במזרח, דלת דרום מערב, שידה וטלויזיה וארון בגדים.
החדר אינו עמוס. בעבר היו תמונות שונות על הקיר אך הורדתי אותן והשארתי רק מראה וכוננית לספרים.

השאלה שלי:
לאיזה כיוון רצוי לישון? איפה למקם את הראש?
תודה מראש
   גילי שלום - כיווני שינה רצוייםmyalinea 20:02 27/01/2011
גילי שלום,

הרשי לי קודם כל לציין שחסרים לי כמה פרטים - שלב בחיים - האם אתם הורים? כיוונים נוספים בחדר?

לכן אכתוב את התשובה האידיאלית:

צד מערב (כאשר הראש פונה לכיוון זה) הוא המתאים ביותר לחדר שינה זוגי (רומנטיקה, שביעות רצון והנאה שופעים בכיוון זה).
אם יש לכם בעיות שינה אולי כדאי לבדוק את כיוון צפון בעל אנרגית הצ'י המרגיעה (יש להיזהר כי אצל צעירים יכול להביא לרפיון).
כיוון מזרח גם הוא טוב מאחר והוא חושף את החדר לאור השמש בעת הזריחה והיות ואתם בשלב הבנייה של חייכם, אנרגית הצ'י במזרח טובה מאוד להתחלות מוצלחות.

עוד ברצוני להוסיף - רצוי להוציא טלויזיה מחדר השינה מאחר והיא פולטת קרינה גם כאשר היא כבויה ולכן יכולה להפריע לאיכות השינה. יש לבדוק היטב האם יש השתקפות שלכם במראה בזמן השינה. גם כאן יכולה ההשתקפות להפריע בזמן שינה.
אין מניעה מלשים תמונות בחדר השינה, הדבר לא חייב לגרום לעומס. רצוי לבחור כזו בעלת אלמנטים זוגיים. כמו כן חשוב להקפיד על מרחב שווה משני צידי המיטה ע"מ להדגיש באופן סמלי את השיוויון בין בני הזוג. יש לדאוג שבזמן השינה החלון סגור ע"מ שלא תהיה זרימה חזקה מידי של צ'י בחדר בזמן השינה.

אם יש לך שאלות נוספות אשמח לענות עליהן.
מיה
   מיקוםנחמי 17:06 09/08/2014

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו