צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום בגדי הריון
מנהל/ת הפורום: אסנת גלבוע
  שאלותנתנת 00:23 09/07/2007
מה זה רצועת בטן?
אני מבינה מהודעה מתחת שיש לך עד מידה 44... איפה? באיזה חנות? יש לך אתר? אפשר לראות תמונות?
אני שלושה חודשים וחצי אחרי לידה. חיפשתי לי חולצת הנקה באיזה חנות ליד הבית שלי, "תחושת בטן".
אני מוצאת שיש המון חולצות מלייקרה שנורא יפות על הקולב, אבל הן כל כך צמודות על הגוף. ואני, עם המראה האגסי שלי (אגס גדול, תחת ענק), זה יושב לא טוב. יש איזה בד שנופל יותר טוב? או שאפשר משהו מלייקרה, אבל עם הרבה יותר בד?
   תשובותאסנת גלבוע 07:29 09/07/2007
רצועת בטן זו רצועת בד (מזכירה סטרפלס) שנלבשת מעל המכנסיים/ חצאית ומתחת לחולצה. היא מאפשרת לך ללבוש את החולצות שלך מלפני ההריון מבלי שיראו לך את הבטן המבצבצת מלמטה. היא עשויה מבד נמתח ומגיעה בצבעים חלקים או מודפסים.

כתובת האתר שלי: www.sexynine.co.il יש שם רשימת חנויות.

לגבי חולצות הנקה, כדי לטשטש ישבן (או תחת ענק :)) באמת רצוי בד כותנה ולא בד לייקרה, או לפחות בד עם אחוז נמוך של לייקרה רק שאני לא מכירה מוצר כזה. אני חושבת שכדאי לבחור בד מודפס (נקודות, פרחים, רטרו) שיטשטש. הסתכלתי באתרים בחו"ל וגם שם חולצות ההנקה עשויות לייקרה.
   תודה על התשובהרוני 21:58 26/11/2008

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו