צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום בגדי הריון
מנהל/ת הפורום: אסנת גלבוע
  עצות לבגדי הריון אביטל 15:50 04/10/2009
שלום לכולן,

זה ההריון הראשון שלי - אני בשבוע 30 - והספקתי קצת לצבור נסיון בנושא, אז לכל מי שמחפשת/תוהה להלן כמה עצות:

1. הבגדים הכי טובים, גם לאלו שיוצאת להן רק בטן וגם לאלו שמתרחבות באופן כללי (כמוני למשל ) הן דווקא לא ברשתות לבגדי הריון.

כך למשל יש חולצות מקסימות ורחבות ברשת "גריפ" שנמצאת כמעט בכל קניון,
שמלות קצרות וטוניקות אפשר למצוא גם בשוק המעצבים בדיזנגוף סנטר בכל יום חמישי שישי - זה גם מיוחד , גם יפה, וגם לא יקר - אפשר לקנות שם לאירועים.

יש קניון עודפים של בגדי מעצבים במחירים מעולים בבית טפר צמוד לבית המעצר אבו כביר בתל אביב , קניתי שם כמה חולצות
וליום יום - פשוט תקנו בכמה מידות גדולות יותר מהמידות שלכן.
מצאתי חנות לידי נחלת בנימין שמוכרת רק בגדים מטריקו לייקרה, קניתי שם שמלות קצרות בכל הצבעים , כל אחת 60 ש"ח בלבד (קוראים לחנות הזו "בייסיק יו" , על אלנבי באחת מהיציאות מנחלת בנימין)

2. לכן אל תתלהבו לרוץ ולקנות ברמי לי, המבחר לא משהו וגם המידות והמחירים יקרים (קניתי שם חצאית שיושבת אצלי בארון ומעלה אבק. על החצאית מאבישג ארבל אני חורשת)
אבישג ארבל זה סיפור אחר לגמרי - מסתבר שבכל חנות יש לה פינת עודפים ומצאתי שם כמה חולצות ושמלות יפות במחירים מעולים.

את כל הבגדים אני משדרגת עם שרשראות גדולות מיוחדות ויפות (כדי לשבור את החזה והבטן שגדלים) שאני קונה בזול בשוק ראש העין ובדוכני אקססוריז בחנויות כמו אלדו וספרינג (רשתות נעליים, תתפלאו)

בהצלחה והריון נעים

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו