צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום רפואה מיילדותית
מנהל/ת הפורום: דר' אבנר שיפטן *דר' שיפטן אינו מומחה ברפואה מיילדותית
  שאלה בנוגע ללידהאושרית 08:32 25/07/2011
בוקר טוב,
אני בהריון שלישי, שבוע 38+2.
לידה ראשונה הייתה נרתיקית (שבוע 38+5) ועברה בסדר ב"ה (עם תפרים ואחרי הרבה שעות).
בלידה השנייה (שבוע 37+6) זוהתה מצוקה עוברית, ואחרי 10 שעות של זירוז הוחלט להכניס לקיסרי ונמצא כי ההאטות בדופק העובר היו עקב כריכת חבל הטבור סביב הצוואר מס' פעמים.

כיום אני מאוד רוצה ללדת נרתיקית ולא ללדת שוב בניתוח. עפ"י בירורים שעשיתי קיים לכך סיכוי של 50-50.
האם ישנם המלצות מסויימות שכדאי לי לעשות בכדי להגדיל את הסיכוי ללידה נרתיקית ? כבר ביררתי את האופציות של דיקור להגברת הפעילות הרחמית.
תודה מראש לכל עזרה.
   לידה לאחר ניתוח קיסריד"ר שיפטן 08:50 25/07/2011
הסיכוי ללידה לאחר ניתוח הוא כ- 60%, ולך שילדת כבר, יש סיכוי גדול מזה, אני מעריך מעל 70% ללדת בלידה נרתיקית.
אני מאוד ממליץ לך להיות בתנועה, בעיקר בתנוחה זקופה ברוב הלידה, זה יעזור מאוד לעובר להתקדם לפתח הנרתיק, ולהגיע לתוצאה המקווה.
הייתי ממליץ לעשות "ניקוי ראש" ולהוציא את הלידה הקודמת, ולראות את הלידה הבאה, כפי שאת מעונינת בה. יש מספר נשים שעוזרות להכנת "הראש" לקראת לידה, ההשפעה שלהן מדהימה, אני ממליץ. אם תכתבי היכן את גרה, אוכל לכוונך למישהי.
בהצלחה
   אני מאיזור ראשון לציוןאושרית 12:24 25/07/2011
ותודה רבה על עזרתך!
   עדי ירום 0544416658, עוזרת לנשים לקראת לידה ד"ר אבנר שיפטן 13:49 25/07/2011

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו