צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום דולה תומכת לידה מלווה בלידה
מנהל/ת הפורום: סיון אופירי, עדי יותם
  מיילדת אישית בתל השומר - התלבטותשירלי 00:25 05/06/2009
הי בנות, אשמח להתייעץ איתכן.
אני בשבוע 30, לידה ראשונה, עם שאיפה ללידה פעילה (לא בטוחה שאצליח ללדדת ללא אפידורל אבל מעונינת לנסות). לצערי בעלת סכרת הריון (מאוזנת), מה שכנראה לא יאפשר לי להשתמש בחדר הלידה הטבעית.
הייתי לפני מספר ימים במפגש חשיפה של מיילדת פרטית בתל השומר ויצאתי מאוכזבת מאד. הגישה הייתה שמרנית וממסדית, וכל הפגישה דיברה המיילדת על סכנות והתערבויות. היתרון המרכזי שהיא ראתה בנוכחות של מיילדת פרטית הוא ביכולת שלה לסייע מהר יותר במקרה של מצוקה, ולא להימנע ממצב כזה מלכתחילה.
האם מישהי מכן נעזרה בשירות הזה בתל השומר או שמעה עליו המלצות? אני מניחה שהגישה תלויה במידה רבה במיילדת הספציפית,
אבל ציפיתי בכל זאת לגישה פתוחה וטבעית יותר, ויצאתי הרבה יותר מוטרדת מהפגישה מאשר נכנסתי אליה.
אולי פשוט כדאי ללדת עם דולה שאני סומכת עליה? איך דולות מתקבלות בתל השומר?
אשמח לשמוע את דעתכן, תודה רבה!
   היי שירליצופית 14:08 06/06/2009
כפי שכתבת, מאוד תלוי על איזו מיילדת "נופלים". זאת הבעיה בתה"ש שאין אפשרות לבחור את המיילדת וזו אכן סוג של רולטה.
אם יש לך אפשרות להגיע ללניאדו, אז שם יש אפשרות של בחירת המיילדת והיא זו שתשאר איתך מתחילת לידה פעילה (פתיחה 3-4)ועד סופה. אופציה נוספת, זה בה"ח מאיר בכפר סבא (שוב, אם יש לך אפשרות להגיע לשם), שם החדרים הטבעיים הם בחינם וברוב המקרים מכניסים לשם מיילדת עם אוריינטציה טבעית. בלידות שהייתי שם המיילדות היו מקסימות.
בתה"ש, ליוויתי המון לידות וברובן התקבלתי בסבר פנים יפות וסה"כ החוויה הייתה נעימה.
את מוזמנת לפנות אלי במייל לכל שאלה נוספת :)
המון הצלחה!
צופית
   תודה רבהשירלי 17:49 06/06/2009
בהחלט אחשוב על לניאדו כאופציה. אני רק צריכה לברר האם עניין הסכרת ההריונית שלי לא מהווה שם בעיה בקבלת לחדר הלידה הטבעית. תודה על ההתייחסות.
   תומכת לידה מקצועיתאירית מחלב 17:54 09/06/2009
בס"ד
שלום שירלי,
אני אמא לשישה ילדים, שיהיו בריאים, וסבתא לשישה נכדים, כן ירבו... עם רוח צעירה ושאיפה להקלה ועזרה.
אני תומכת בגישתך ללדת בלידה פעילה.
ממליצה מאוד על לאנידו בנתניה
שווה וכדאי לערוך סיור בחדרי הלידה הטבעיים שלהם
אשמח ללוותך בסיור כזה.
כיום שישי בתאריך 19.6.09 מתקיים כנס הריון ולידה בהיכל התרבות נתניה להרשמה 1-599-505-155.
אשמח לפוגשך שם.
ליצירת קשר 0545370494

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו