צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
ייעוץ להורים לילדים בגיל הרך
מנהל/ת הפורום: דרורית אמיתי דרור
  גמולה בת שלוש ומפספסתמעיין 17:54 06/03/2013
שלום, יש לי בת מקסימה ופיקחית בת 2.10 . היא גמולה ביום כבר כחודשיים. לפני כשבועיים החלה תופעה מוזרה, היא מפספסת פעם אחת בגן ובין פעם לפעמיים בבית למרות שמזכירים לה ושואלים אותה האם צריכה לשרותים. יש לציין כי במהלך היום הולכת באופן עצמאי לשירותים בגן . האמת שלא הייתי מגדירה שאת כפספוס אלא נראה יותר שפשוט אין לה חשק ללכת לשרותים ולכן פשוט עושה במכנסיים. הגננת טוענת שלילדה יש שליטה מלאה על הפיפי והקקי. איני יודעת מה לעשות, קשה לי להישאר אדישה נוכח המצב ולא להתייחס אך גם השיחות אמא לא מועילות...האם התופעה מוכרת ? יש לכם המלצות בשבילי? אודה לעזרה
   על פניו - נשמע חלק מהתהליך שיכול לקרות. חכי עוד קצת, אל "תנדנדי" יותר מדי....דרורית אמיתי-דרור 14:23 09/03/2013
בהנחה שלא ארע שום דבר מהותי בחייה בזמן האחרון (חוץ מהגמילה) - לא נראה לי שיש מקום לדאגה בשלב הזה.
השאירי את האחריות אצל הילדה, אל תעשי שיחות חינוכיות - אבל הבהירי מה מצופה ממנה (שבחי כשהיא מצליחה, אמרי שחבל שפספסה כשלא הצליחה. זהו).
אם בעוד שבועיים לא ישתפר - כיתבי שוב ונשקול ביחד מה לעשות.

בהצלחה,

דרורית אמיתי-דרור
מומחית לגיל הרך
יועצת להורים ולאנשי חינוך
0522322420

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו