צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
ייעוץ להורים לילדים בגיל הרך
מנהל/ת הפורום: דרורית אמיתי דרור
  ילד חולמני שאינו מרוכז בלימודיםאביבה 11:56 11/08/2013
שלום, בחודשים האחורנים המחנכת של בני בן ה-6 טוענת שהילד חולמני וכמעט שאינו מקשיב בשיעור. היא טוענת שהילד מסוגל להסתכל עליה בזמן שהיא מלמדת ממש כאילו הוא מקשיב לדבריה אבל בפועל הראש שלו במקום אחר לגמרי ולכן המליצה לי לבדק אפשרות של אבחון (ADHD). הבעיה היא שאני לא מעוניינת בטיפול תרופתי כגון ריטליןוהאמינות שלי לגבי טיפול הואמאופתי די נתון בספק. קיבלתי גם המלצות מכמה מקרים על שיטת פנחס www.ritalinfree.co.il/ ולמרות זאת אינני בטוחה באופן מלא על איכות הטיפול בילד. אשמח לשמוע האם יש מטפלים מומחים בהפרעות קשב לפני שאני מכניסה את הילד למטפל כלשהו. לא רוצה להעביר אותו ממטפל אחד לאחר בכל פעם ומעוניינת שזה יהיה כמה שפחות מורגש מבחינת הילד כבעיה כלשהי.
   שלום לך, נראה לי שהפורום הזה אינו הכתובת הנכונה לייעוץ בעניין. הפורום הזה עוסק בילדים צעירים יותר (בדרך כלל) ובהתלבטויות מגוונות - אך לא בתחום של המלצות על טיפול ומטפלים בבעיות קשב וריכוז.דרורית אמיתי-דרור 23:49 11/08/2013
   תודה על המענה המהיראביבה 10:03 13/08/2013
היי דרורית,
תודה על המענה. אחפש באתרים ממוקדים יותר.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו