צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום הפרעות שינה
מנהל/ת הפורום: ד"ר ריבי טאומן
  התעוררויות רבות במהלך הלילהמאיה 14:17 27/09/2010
    תגובה
יש לנו תינוקת בת ארבעה חודשים. יונקת בלבד. במהלך היום היא ערה כשעה וחצי ולאחר מכן נרדמת ל-45 דקות בלבד (מלבד מקרים יוצאי דופן של שינה בת שעתיים ואף יותר). בלילה היא נרדמת בסביבות השעה 20:00 וקמה לאחר 4.5 שעות לאכול. לאחר מכן היא מתעוררת לאחר כשלש שעות, ושוב לאחר כשעתיים. ההנקות במהלך הלילה נמשכות מס' דקות ואח"כ היא רק מוצצת ונרדמת.

האכלות במהלך היום וגם ההאכלה שלפני השינה אינן בסמוך לשינה (בערב אני מאכילה אותה ואח"כ עושה לה אמבטיה) כך שלא נראה לי שהיא מסתמכת על היניקה על מנת להירדם.

במהלך היום היא אוכלת כל שלש שעות (לפעמים כל 2.5 ולפעמים 3.5 שעות).

ניסיתי לתת לה מוצץ במקום האכלות הלילה אבל היא צורחת ונרגעת רק ביניקה (או יותר נכון - מציצה).

בחודש השלישי היא כבר הצליחה למשוך שש שעות (זה קרה רק פעמיים) והיו שבועיים בהם היא משכה 5 שעות, אבל כבר חודש שהיא מושכת רק 4.5 שעות.

האם יש פיתרון?

תודה רבה
   ד"ר טאומן 17:34 27/09/2010
את מתארת שינה תקינה לחלוטין ביום ובלילה. הפרשי ההאכלות גם הן התחום התקין ואין מקום לנסות להאריך אותם. המודעות שלך לניתוק בין האכלה ובין הרדמות טוב אולם ובשלב זה לא הייתי עושה יותר......היא בסך הכל בת 4 חודשים.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו