צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום הפרעות שינה
מנהל/ת הפורום: ד"ר ריבי טאומן
  תינוק בן שנה ו-3 ששינה הרגליםנטע ע 15:23 03/10/2010
    תגובה
שלום רב,
אנו הורים לתינוק בן שנה ו-3 שעד לפני שבוע היינו מניחים אותו במיטה בצהריים ובלילה והוא היה שוכב ער ועובר את תהליך ההירדמוח לבדו (רק בלילה קיבל בקבוק). תקופה מסויימת היה מתעורר פעם אחת, אח"כ כלל לא ולאחרונה שוב היה מתעורר פעם אחת, לעיתים הסתפק במים וחזר לישון ולעיתים נרדם רק אחרי בקבוק.
יום אחד זה נפסק! ממש כך, ללא שינוי בתנאים הפיזיים או אחרים, אך הוא אינו מוכן להירדם לא בצהריים ולא בערב, אלא אם מישהו מאיתנו נמצא על ידו (הוא מבקש להניח יד על לחיו אך מוכן "להתפשר" על נוכחותנו בחדר בלבד). לעיתים הוא עושה מזה משחק ופתאום נעמד במיטתו לאחר 10 דקות של נוכחות בחדר ומתחיל לצחוק איתנו.לי באופן אישי קצת קשה עם זה, ואני מאבדת סבלנות לאחר 20 דקות בערך ובעלי ממשיך. ניסינו את שיטת 5 הדקות אך הילד עקשן ולא מוותר.
מה הסיבה הפתאומית לשינוי? האם עלינו להיענות לצרכיו ולהיות בחדר או שזה הזמן לחנך? האם עלול להיגרם נזק את ניתן לו לבכות ולא נהיה עמו? מדובר על שינוי פתאומי וקיצוני בהרגלי השינה..אנו חסרי אונים מול התופעה!
   ד"ר ריבי טאומן 16:34 03/10/2010
היות ומדובר בשינוי פתאומי וחדש - לא הייתי משנה את ההרגלים הטובים (הרדמות עצמאית - על פי הדיווח שלך) ואם יש צורך נשארת בחדר ללא מגע וללא דיבורים. במידה והבעיה תמשיך - יש לפנות ליעוץ רופא ילדים מומחה בהפרעות שינה.
   תודה! נמשיך בדרך הזו..נטע ע 12:42 04/10/2010

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו