צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום הפרעות שינה
מנהל/ת הפורום: ד"ר ריבי טאומן
  ביעותי לילה בילד בת 7 , אני נואשת כבר וחייבת תשובה דחופה גלית 11:06 02/02/2011
שלום דר' טאומן ,

ביקרתי אצלך במרפאה הפרטית לפני כשעה לערך , ילדה בת שבע שמתעוררת עם ביעותי לילה .
הילדה מגיל 3 עם התופעה , עדיין זה לא עבר, השבוע התעוררה פעמים , אני מודאגת מהמצב , האם את יכולה לומר לי מתי זה יעבור לה? האם זה יימשך כל החיים ?
בביקור אצל אמרת שלא ננסה להעיר אותה , וזה אמור לחלוף מעצמו ואין מה לעשות , האם אין בכל דרך טיפול אולי משהו להרגעה לפני השינה.
פשוט נורא כל פעם שהיא מתעוררת עם צעקות , משתלוללת בכל הבית נראית מאוד מפוחדת, יש לציין שהיא לא זוכרת כלום בבוקר, במהלך היום חיונית מאוד, סדר שינה יש לה , היא הולכת לישון כל יום בין שמונה לשמונה וחצי כל יום , מתעוררת שעתיים עד שלוש שעות אחרי כניסתה למיטה, השבוע התעוררה גם באמצע הלילה.
למרות שאמרת לי שהמקרה שלה כמו בספרים אני מאוד מודאגת מהתנהגות כזו שלה וחוששת שזה לא יעבור .

אנא תשובתך ,
תודה
גלית
   תשובהד"ר ריבי טאומן 09:51 15/02/2011
רק עכשיו ראיתי את פנייתך. מציעה שתתקשרי אלי לקליניקה מחר בשעות אחר הצהריים ונדבר.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו