צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום הפרעות שינה
מנהל/ת הפורום: ד"ר ריבי טאומן
  הילדה לא מצליחה לעבור לשינה עמוקה או שנת חלוםאוהד 14:53 17/05/2011
    תגובה
שלום ריבי, הבת שלנו בת שנה ומתעוררת המון פעמים לאורך הלילה מעל 6 פעמים. היא נרדמת ללא בעיות כמעט אך לא נכנסת לשינה עמוקה- כל רעש מעיר אותה, כל פעם שנכנסים לחדר היא זזה במיטתה, מתהפכת כל הלילה ונראה כי איננה רגועה. בלילה שאנו ניגשים אליה היא מצליחה לחזור לישון ולאחר חצי שעה מתעוררת שוב. אני יודע שהרגלי השינה שלה סבירים ובתקופות שהקפדנו הייתה מתעוררת וחוזרת לישון לבדה- האם אלו בעיות שינה המצריכות מעבדת שינה או שרק הרגלי שינה לא טובים מספיק
לתשובתך אודה
   תשובהד"ר ריבי טאומן 19:44 17/05/2011
אם השינה הלא שקטה מלווה גם ברעש נשימתי בשינה (נחירות/נשימה כבדה) אז יש מקום להפנייה למעבדת שינה. ביתר המקרים - יש צורך רק בבדיקה במרפאת שינה.
   מצטערת. עושה סדר בהודעהאביבית 09:47 18/05/2011
התהליך שתיארתי זה מה שעברהו בחמשת החודשים האחרונים. 5 חודשים של התעוררויות בין 3 ל 14 פעמים בלילה. כאשר הממוצע הוא בערך 6.
כרגע אנחנו מובילים אותו למיטתו ועומדים על יד הדלת עד שהרדם בחזרה... אבל הוא מתעורר שוב כעבור זמן מה וחוזר חלילה.

אני לא חושבת שיש לו הפרעות נשימה, לדעתי זה מפחד להיות לבד (גם במשך היום הוא מפחד להיות לבד. אם אני לשנייה הולכת הוא מייד בא אחריי, גם אם עסוק מאד במשחק או צפייה בטלויזיה)

יש מקום ליעוץ שינה בנסיבות האלה?

תודה
   ד\\\"ר ריבי טאומן 11:22 18/05/2011
אם הבעיה היא כללית לאורך כל היממה - כדאי לפנות לעזרה מהתחום הפסיכולוגי ולא להתמקד רק בשינה. במרפאת השינה מטפלים בהפרעות שינה על רקע פחדים אולם כאלו שממוקדים רק סביב השינה.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו