צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום הפרעות שינה
מנהל/ת הפורום: ד"ר ריבי טאומן
  בעיות שינה אצל פעוט בן שנתייםחנה 07:48 21/05/2011
    תגובה
בוקר טוב,
יש לי פעוט בן שנתיים שיושן מעט מאוד ומתעורר כל שעה וקצת
היינו אצל פ' מומחה לבעיות שינה, מבדיקה רואה שישנם סימני היפארקטיביות אך מפאת הגיל לא ניתן לומר בבטחה שזה כך ומסר שילדים כאלה אינם ישנים הרבה.
טקס השינה של בני הוא אנו מלווים אותי למיטה קוראים סיפור יושבים איתו עד שנרדם ויוצאים - לטענת הפר' שגוי ובני צריך להתרגל לישון ללא הנוכחות שלנו
בניסיון לבצע את זה עברנו לילה יותר גרוע מבד"כ פשUט לא הסכים לישון בכלל (הוא עייף מאוד אך לא מסכים לישון ועושה בלאגן שלם בבית הבוקר)
השאלה שלי: איך אני אמורה לעודד אותו לנוח? איך אני אמורה לגרום לו להיות במיטה שלו לפחות אם הוא לא ישן? והכי חשוב איך אניאמורה להתמודד עם אני לא ישנה לילות שלמים וכבר מגיע הזמן שאין לי בכלל סבלנות או כח לרדוף אחריו בבוקר וזה לא טורם למצב שלו??
אנא תשובתכם/פתרונכם/ייעוצכם בהקדם.
בתודה
חנה
   ד\\\"ר ריבי טאומן 10:31 21/05/2011
אני דווקא חושבת שיש מקום לנוכחות הורית בתהליך ההרדמות בגיל שנתיים אם הילד מבקש את זה. קשה לי לדעת ממה שאת כותבת מה הסיבה להתעוררויות - אבל ברור שאת כרגע במצוקה וזקוקה להדרכה. ממליצה לחזור למומחה השינה שהיית אצלו או לפנות ליעוץ אחר.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו