צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום הפרעות שינה
מנהל/ת הפורום: ד"ר ריבי טאומן
  בן בן חצי שנה מסרב לישון במהלך היום במיטתואמא טירונית 08:37 27/05/2011
    תגובה
שלום וערב טוב,
בנינו המתוק בן חצי שנה ויש לנו בעיה ללמד אותו להרדם לבד.
כשהיה יותר קטן, היה נרדם רק על הציצי (עדיין יונק), לאחר מכן "שידרגנו" והרדמנו אותו בידיים על כדור פיזיו. אני עדיין בחופשת לידה, כך שיוצא שאני מסתובבת איתו הרבה שעות כל יום בחוץ, ואת כל השינות שלו במהלך היום הוא עושה בעגלה. יש לציין שמאז שעברנו מאמבטיה לטיולון, הוא ישן נהדר בעגלה- כשהוא עייף, הוא פשוט נרדם. והוא עושה את זה בעגלה 3 פעמים ביום- בוקר, צהריים ואחה"צ.
השינה של הערב נעשית בטקס קבוע: אוכל, אמבטיה, עיסוי ולמיטה. והוא מצליח להרדם לבד(הוא נרדם כבר שמלבישים אותו).
הבעיה שמעל שבוע אנחנו מנסים את השיטה שמתצאימה לו ופשוט לא מצליחים .
במהלך היום ששמים אותו במיטה אנחנו עומדים לידו מלטפים ומרגיעים אותו אבל כלום, הוא מסרב ובוכה למשך שעה עד שעה וחצי(בכי של צרחות היסטריות, ולא דמעות). כל דבר מעצבן אותו - כולל מוצץ(הוא לוקח מוצץ מעט מאוד, ורק כשהו רגוע...), שמיכי, אנחנו במהלך השעה וחצי יושבים לידו ומלטפים אותו ומנסים להרגיע אותו לא מרימים אותו כי זה מעצבן אותו יותר,שמורידים אותו ...
הבעיה המתסכלת הנוספת, שמעבר לקרב של שעה+ בהרדמות שגומרת אותנו הוא נרדם למשך 15 שעה בלבד (בעוד שבחוץ הוא ישן שעה וחצי בכף)
+אנחנו מעוניינים להוריד קצת את השינות בעגלה בחוץ, כדי שיתחיל להרדם במיטה בבית (כמו מה עושים????
סליחה על המייל הארוך,
תודה רבה!!
   תשובהד"ר ריבי טאומן 10:03 27/05/2011
מטרת הפורום היא לא להדריך אישית הורים. הכוונה היא לתת הנחיות כלליות ועקרונות. מדבריך אני מבינה שאתם מבינים מה צריך לעשות ושההקשר העיקרי של ההרדמות של בנך הוא עם תנועה/ויברציה ולכן נרדם בעיקר בעגלה. לכן- יש ללמדו להרדם עצמאית ללא כל אמצעי עזר (לא להחליף הקשר אחד בהקשר שני) ולראות אם הדברים מתקדמים. התהליך הדרגתי ולוקח שבועות בדרך כלל ולא ימים בודדים.
שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו