צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום הפרעות שינה
מנהל/ת הפורום: ד"ר ריבי טאומן
  תינוק ערני בלילהורד 09:28 21/10/2011
    תגובה
שלום,
יש לי תינוק בן כחודש שניזון מתמ"ל כמות של 90 מ"ל (לפעמים 10-20 מ"ל פחות), נולד במשקל 3.900 ק"ג. רוב היום הוא ישן (ער כשעתיים - שלוש במהלך היום). לפעמים ישן יותר מ- 3 שעות ברצף. בלילה מתעורר כל שעתיים - שעתיים וחצי ואחרי שאוכל נשאר ערני למשך שעתיים, לא מוכן לחזור לישון ולא נינוח בזמן הזה, אחרי כשעה וחצי של ערות דורש שוב לאכול. אני לא מצליחה לישון במהלך היום, כך שאני מותשת לגמרי. האם יש פתרון לעניין?
   תשובהד"ר ריבי טאומן 05:02 25/10/2011
לא כל כך. בגיל זה - זוהי תופעה נורמלית היות ואין התארגנות של השינה בעיקר לשעות הלילה (דבר שמתרחש רק סביב החודש השלישי לחיים). לא מומלצת התערבות כלשהי.
   בעיה דומהמיכל 19:45 30/11/2011
יש לי בעיה דומה למתואר. רציתי לחדד טיפה ולהבין, אם בלילה התינוק רוצה לאכול כל שעה וחצי והוא ניזון מבקבוק לאפשר את זה?
תודה, מיכל
   תשובהד"ר ריבי טאומן 06:58 01/12/2011
כמובן שלא צריך ל"האכיל ביתר" והרבה פעמים אם האכילה היא לא מרעב הם לא מסיימים את כל הבקבוק או שיש רצף בשעות הלילה אך אחר כך הפוגה. לסיכום: כל עוד אין האכלת יתר לאורך כל היממה -אין מה לדאוג.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו