צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום הפרעות שינה
מנהל/ת הפורום: ד"ר ריבי טאומן
  בעיית שינה אצל תינוק בן שנה ו4ליאנה 08:55 15/07/2012
    תגובה
שלום,
מתנצלת מראש על המגילה....
אז ככה- עד עכשיו טקס השינה היה מתחיל ב6 וחצי (מקלחת, בקבוק, מוסיקה ברקע ולישון) והוא היה נרדם לבד ב7, מניחים במיטה ויוצאים מהחדר והוא היה נרדם לבד, עם כמעט ובלי התעוררויות בלילה אולי קצת רק לקצת מים.

לאחרונה התחילה בעיה שכנראה להערכתי קשורה לחרדת הנטישה שהתפתחה לו..... הוא לא נותן לנו לצאת מהחדר לאחר ששמים במיטה, צריך לעמוד שם עד שנרדם, אנחנו תמיד עומדים הכי רחוק ממנו ועם הגב אליו. אז קודם כל חשבנו שכנראה צריך לאחר לו את התחלת טקס השינה וכעת הוא נרדם לקראת 7 וחצי, בינתיים זה יום טוב ויום לא טוב (מבחינת ההרדמה בלבד- עדיין עומדים לצידו אך לעיתים פחות זמן), אך כבר כמה ימים שמתעורר מלא ואין לי מושג למה! לא נראה לי שיניים (גם כולן יצאו זה רק האחוריות ממש שלא יצאו) לא חם בחדר או קר, יש טיפה אור.... הוא אוכל טוב לפני השינה, הוא פשוט קם וכמובן שבאים אליו אי אפשר לצאת מהחדר עד שנרדם וזה יכול להיות ככה איזה 5 פעמיים בלילה.

משעה 5 וחצי/6 אם מתעורר אני מעבירה אותו למיטה שלנו, אולי זה קשור? אולי הוא רוצה לעבור? למרות שהתחלנו עם זה רק בכמה ימים האחרונים בגלל הדבר הזה שנמשך כבר 3 שבועות.

מה עושים עם החרדה הזו??? מה יש שם בחדר שהוא לא רוצה לישון?? אני ממש משתגעת....
   תשובהד"ר ריבי טאומן 09:08 15/07/2012
לא הייתי מגדירה שינוי של מספר ימים להפרעת שינה. הליווי בתחילת הלילה - נכון. לגבי ההתעוררויות הליליות- יש בשלב זה לחכות ולראות איך מתפתח. יכול להיות שיחלוף כמו שהגוע. עם זאת- דרך ההרדמות עם בקבוק לא נכונה (למרות שעבדה עד כה).
   לגבי הבקבוקליאנה 09:20 15/07/2012
הוא דיי יורד מזה בעצמו כבר, לוקח כמה שלוקים ולא רוצה יותר.
עד מתי אני צריכה להמשיך עם השיטה של לעמוד בחדר איתו?

זה באמת קשור לחרדת נטישה לדעתך?

תודה!
   ד"ר ריבי טאומן 09:24 15/07/2012
את לא חייבת לעמוד - את יכולה לשבת. תדעי שאת יכולה להפסיק עם זה כשמשך השהייה על הכסא תתקצר.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו