צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום הפרעות שינה
מנהל/ת הפורום: ד"ר ריבי טאומן
  קשיי הרדמות ויקיצות מרובות בלילה בבן 6 חודשיםשואלת 23:05 25/08/2012
    תגובה
שלום רב,
בני בן 6 חודשים. ניזון ממוצקים (פעמיים ביום), תמ"ל, והנקה פעמיים ביום.
לציין, הוא מבחין היטב בין יום ללילה. בלילה לרוב כשמתעורר קל להרדימו על ידי מתן מוצץ או בקבוק. לצייןכי ישן במיטתו, למעט סביב 4 בבוקר שאז אני מביאה אותו למיטתנו (גם כי אני עייפה מלקום ומעדיפה להניקו תוך שינה וגם כי כיף לנו ככה).
יש לי שתי בעיות:
1. קושי בהרדמה: לעיתים קרובות במהלך היום וכן בהרדמה שלאחר טקס השינה (אמבט,מוצץ,בקבוק,שירים, 18:30 בערב) נדרש כשעה של ישיבה לצידו, הרם-הורד, בקבוק חלב\מים. בינתיים הוא בוכה או מנסה להתהפך על הבטן. זה קשה לו וגם התהליך מוציא אותי מדעתי, זו פשוט "מלחמת התשה" עבורי ושובר את רוחי. האם נורמאלי שמרדימים 30-60 דקות? לציין שאם הייתי מרדימה על ידים זה היה לוקח דקות ספורות, אבל אני נמנעת מכך ברוב הפעמים.
2. יקיצות מרובות במהלך הלילה: בני מקיץ מידי 1-2.5 שעות במהלך הלילה. נרדם בחזרה במהירות רק אם מקבל חלב (אותו אנו מוהלים כדי לגמול אותו הדרגתית)-לעיתים מספיקים שני שלוקים שירגדם, ולעיתים נדרש 120CC.
אנא סייעי לי- כיצד להרדימו ביתר קלות? כיצד להפחית את היקיצות הליליות?
תודה רבה!
   תשובהד"ר ריבי טאומן 09:34 26/08/2012
הכל קשור אחד לשני וצריך לזכור שהוא רק בן 6 חודשים ועוד יכול לאכול במהלך הלילה. אין למנוע ממנו האכלה במהלך הלילה. עם זאת אפשר להתחיל לעבור על הרדמות עצמאית כלומר בתחילת הלילה להרדימו ללא בקבוק/נענוע/ידיים וכו'. יתכן ובהתחלה דווקא ההרדמות הראשונה תתארך אולם הוא ילמד הרדמות עצמאית.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו