צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום הפרעות שינה
מנהל/ת הפורום: ד"ר ריבי טאומן
  הפרעות שינה אלמונית 17:23 14/12/2010
    תגובה
היי,
לבן-זוגי,כבן 32, ישנן הפרעות שינה חריגות.
לעיתים, אני לא מבינה איך הוא ממשיך להתנהל באורח חיים נורמלי, לנהוג, לעבוד 9 שעות ביום בהדרכה שדורשת ריכוז רב עם מעט שעות השינה שהוא מעביר.
כמעט כל לילה, אני מתעוררת ורואה שהוא ער, ואומר שהוא לא מצליח להרדם.
אני מודאגת לגביו, כי לפיו תיאורו זו בעיה שקיימת קרוב לחמש שנים!!
אני לא שוללת סיטואציות מסויימות מעברו שעלולות להשפיע עליו, או לחץ נפשי, אבל לפי מה שהוא מספר, גם כשהוא מצליח להרדם הוא ישן לא טוב, לא "שבע" מהשינה.
בן זוגי נוטל תרופות קלות יחסית לבעיות אלו: "נייטול", "ואבן" אך מעולם לא לקח את עצמו בידיים וטיפל ברצינות בבעיה זו דרך מכון לטיפול בבעיות שינה, או בהתייעצות פסיכולוגית.

הייתי שמחה לקבל עוד מידע על העניין, מה יכולות להיות הסיבות לכך על אף שזה דיי ברור, הפניה למכונים או רופאים שיכולים לעזור לו ,כדי שהחיים שלו יהיו טובים יותר, ובמיוחד השינה שלו.

תודה רבה על ההתייחסות.
   אלמונית 17:25 14/12/2010
בקריאה נוספת, כנראה שנכנסתי לפורום הלא מתאים למצב שאני מתארת, אם יש אפשרות לקבל תשובה על הנושא ,אשמח מאוד לתגובה.

תודה ויום נהדר.
   ד"ר ריבי טאומן 17:49 14/12/2010
אכן הפורום כאן עוסק בעיקר בילדים. אולם, מדברייך ניתן להבין שבעלך סובל מאינסומניה מספר שנים. עליו לפנות ליעוץ רופא שינה. קיימים מספר מכוני שינה בארץ. עליכם לבקש הפנייה מהרופא המטפל למכון השינה הקרוב למקום מגוריכם.
   בעלך ניסה להיבדק במעבדת שינה?אבנר 19:32 16/03/2020
יש פריסה די גדולה של מעבדות שינה ברחבי הארץ ואני יודע שאין בעיה לקבל הפניה מרופאי משפחה בכל הקופות. חבל לא להשתמש בזכות הזו. תני לו לקרוא על מעבדות שינה בקישור הבא: sleeplessness.org.il/sleep_lab

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו