צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום רצפת האגן
מנהל/ת הפורום: סיון נבות
  3 שבועות אחרי ניתוח רצפת- האגןכרמית 10:04 26/06/2007
שלום סיוון
לפני 3 שבועות עברתי אנטריור פוסטריור קולפורפי, זאת בשל ציסטוצלה קל ורקטוצלה בינוני.
אי בחורה אסטמתית מעל 20 שנה ואחרי 4 לידות האחרונה קיסרית היות ופחדתי לדרדר את הצמצב.
בניתוח התגלה שאין לי בכלל לווטורים. הרופא השתמש בטכניקה של חיבור 2 חוטים בתקווה שאייצר רקמת קולגן בעתיד.
מלבד זאת הרים שלפוחית ורקטום, והיצר וואגינה.
עדיין יש לי רגישות קשה מאוד באיזור חייץ הנקביים, המליצו לי למס"ג את התפרים בכדי לרכך אותם, אבל מאוד רגיש לי.
שאלותי?
מה עושים מבחינת תרגילי קגל? הרופא המליץ לי להתחיל אחרי 18 יום. האם אפשר להדריך אותי על גבי האתר?
מה עושים עם כל השיעולים והאפצים שאני סובלת מהם עכשיו, אני מאוד מקוררת, מפחדת להרוס הכל, מחדש.
יחסי מין? נראה לי טראומתי נורא וכואב,, מה עושים? עדיין לא נגשנו לעניין רק אחרי חודש.

קניות- אני עושה כל יום אבל הרכב סוחב, מה שכן אני מרימה חלב ובקבוקים, האם זה נורא?לספורט ובריכה לא חזרתי, אמרו לי רק אחרי 6 שבועות.
אשמח לתשובותייך בהקדם
   3 שבועות אחרי ניתוח...סיון נבות, פיזיותרפיסטית 23:18 26/06/2007
שלום כרמית,

התשובה האחראית ביותר שאני יכולה לתת לך היא להגיע לפיזיותרפיסטית של רצפת האגן. הטיפול כמו במקרה שאת מתארת הוא הרבה מעבר ל"תרגילים". בינתיים, כהמלצה ראשונית ביותר - הימנעי ככל שניתן ממאמצי הרמה (לסופר יש שירות שליחים...) ואם את כבר נוקטת בכאלו, לפחות האריכי גו תוך כדי וחבקי את המשא כמה שיותר קרוב לגוף.

בהצלחה בשיקום,

סיון נבות

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו