צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום רצפת האגן
מנהל/ת הפורום: סיון נבות
  תשובה לסיון מליאתליאת 15:37 17/03/2008
הייתי אצל פרוקטולוג שבדק אותי והוא אמר שהכל בסדר אצלי שאין לי אף צניחה של הרקטום או משהו אחר הכל בסדר גמור והוא הציע לי לפנות לדיאטנית שתסדר לי את התזונה אבל נכון שמאז הלידה השניה יש לי יותר בעיות התרוקנות ואני ינסה לסדר את זה על ידי תזונה מתאימה ונראה הרופא בדק אותי ידנית ושאלתי אותו שוב הכל בסדר הוא אמר כן אם היה משהו הייתי אומר ועוד דבר מה כדאי לאכול שיש צרבת יש לי מעין שריפה קטנה בבית החזה אני יודעת ממה זה בא לי כשאני במתח נפשי אז זה קורה לי ורציתי גם להגיד לך אני כבר בשיעור הרביעי של פילטיס אני מרגישה שזה לא עושה לי הכי טוב כי כמו שאמר לפני תרגיל ובמהלך התרגיל צריך לכווץ ועד סוף התרגיל ואני מרגישה לא טוב בבטן זה מתחיל מלמעלה אני גם מרגישה שבזמן האחרון קשה לי עם הכיווצים של ריצפת האגן בגלל בעיות עצירות ששם יש לי גודש לפעמים עד עכשיו היה טוב זה חודש שאני לא מרגישה טוב אם אני בעתיד ירצה להיבדק עדיף ללכת לאורוגניקולוג רופא פרוקטולוג לא יכול לדעת עם יש בעיות ברקטום מה דעתך סיון תודה רבה ליאת .
   תשובות לליאתסיון נבות, פיזיותרפיסטית 16:46 17/03/2008
שלום ליאת,

לגבי אכילה נכונה במצב של צרבת - על זה תוכל לענות לך הדיאטנית. לגבי שאלתך השניה - לא הצלחתי ממש להבין מה רצית לשאול - כך שאשמח אם תוכלי לנסח את השאלה שוב.

סיון נבות, פיזיותרפיסטית
www.pelvic-physio.co.il

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו