צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום רצפת האגן
מנהל/ת הפורום: סיון נבות
  צניחת רחםחנה 17:36 28/08/2008
אם יש צניחת רחם, יש אפשרות לתקן ללא ניתוח? ע"י תרגילי חיזוק רצפת האגן? יש איזה מאמר שאני יכולה לקרוא בנושא? תודה מראש!
   צניחת רחםסיון נבות, פיזיותרפיסטית 17:32 30/08/2008
שלום חנה,

תלוי מה דרגת הצניחה: כל עוד אין יציאה החוצה של האיבר מחוץ לנרתיק (=הוא נמצא מעל שרירי רצפת האגן) אפשר לסייע ע"י תרגול של רצפת האגן (לפחות ברמה של לא להוסיף נזק נוסף על הקיים) אם האיבר יצא מפתח הנרתיק החוצה אין ברירה אלא להיעזר בתיקון כירורגי (שלאחריו מומלצת פיזיותרפיה של רצפת האגן כדי לשמר את תוצאות הניתוח ולא לעודד צניחה מחודשת)

לגבי מאמרים - חפשי לפי uterocele או pelvic organ prolapse ואני בטוחה שתמצאי מידע בלי סוף.

רפואה שלמה,

סיון נבות, פיזיותרפיסטית
www.pelvic-physiotherapy.co.il
   התייעצות- בכל זאת...חנה 00:13 31/08/2008
הרופאים מדברים כבר להוציא את הרחם- אני מעל 50...מה את חושבת?
   בכל זאת...סיון נבות, פיזיותרפיסטית 16:24 31/08/2008
שלום חנה,

קצת שטחי מידי לתת תשובה על גבי האינטרנט, משום שהשיקולים בעד ונגד ניתוח הם מורכבים וכוללים בתוכם שיקולי-משנה רבים, דוגמת ההיסטוריה הבריאותית שלך, הרקע הרפואי המשפחתי, מידת הסיכון שבקיום לעומת אי-קיום הניתוח, מידת ההפרעה לאיכות החיים. בקיצור... הדברים הרבה יותר מורכבים. אם תרצי המלצה לאורוגינקולוג טוב לצורך דעה-שניה, אשמח לעזור לך עם המלצה, רק אנא כתבי לי מייל.
מצטערת שלא יכולתי לתת לך המלצות ספציפיות יותר, כמו שאולי קיוית, אך אני חושבת שהעצה המקצועית ביותר היא לשבת ולעבד את כל הנתונים יחד עם רופא סבלני שיציג בפניך את כל ההשלכות לכאן או לכאן.

רפואה שלמה,

סיון נבות, פיזיותרפיסטית
www.pelvic-physiotherapy.co.il
   את יכולה לקבל הסברים באתר של דר' נוימן www.neuman-urogynecology.comדקלה 21:27 14/03/2009
האתר של דר' נוימן מכיל הסברים וסירטונים המפרטים את הפרוצדורה הניתוחית - אם יש בה צורך.

כתובת האתר: www.neuman-urogynecology.com

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו