צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום רצפת האגן
מנהל/ת הפורום: סיון נבות
  סיוון דחוףשרית 16:36 20/11/2010
תודה רבה על התגובה אני חייבת לשאול אותך אם יש לי תזוזה במפרק האגן הקדמי ואחורי למי אני אמורה לפנות????? האם לפזיותרפסטית האם יש פתרון לזה? אני כבר 3 חודשים סובלת :((
   מרחיבהשרית 18:13 20/11/2010
אני מרגישה תת תזוזות ותחושה של "סיבוביות"
אולי בגלל שלא הייתי בהריון רופאת הנשים לא מתייחסת אני אובדת עצות איך היא יכולה לבדוק את התזוזות שיש לי מה שקרה לי נראה לי בגלל אי קבלת מחזור שנה זה תופעות של נשים בהריון!!!!
אז אשמח לדעת אם יש מזור לסבלי והאם רופאת הנשים יכולה באמת לעזור לי במשהו ואורוגינקולוג האם הוא עוסק במפרקים ועצמות אגן? אולי יש לי התרחבות או רפיון של העצמות משהו שם לא בסדר
   גם תזוזות בעצם הזנב בישיבהשרית 18:17 20/11/2010
   המשך תשובותסיון נבות 20:29 20/11/2010
שרית שלום,

לדעתי, פני לאורטופד על מנת שיעשה צילום אגן ויבדוק יציבות של האגן. במקרה של "תזוזת העצמות" שאת מתארת, לאורוגינקולוג אין מה להציע לך, אלא יש צורך באבחון של אורטופד לגבי היציבות המפרקית של מפרקי האגן.

בריאות שלמה,

סיון נבות,
מומחית בפיזיותרפיה לרצפת האגן (נשים וגברים)
www.physiotherapy.co.il
   העניין שהייתישרית 07:45 21/11/2010
אצל אורטופד והוא עשה לי צילום רנטגן אולי אני אבקש ממנו צילומי סיטי או מרי סיוון אני חושבת שבעקבות דחיית מחזור ארוכה שהיתה לי בנוסף למכה שקבלתי באזור ממעידה יש לי פשוט תופעות של אישה בהריון אחרת לא מוסבר לי התזוזות בעצם האגן קדמית ואחורית, קושי בהליכה שלא היה לפני כן, וכל גירוי הכי קטן בעצם גורם לי לפעולות מעיים מוגברת ושריפה בעצם אני אראה מה אני עושה הלאה אני שוכבת רק על הבטן וקצת על הצד זה מאוד פגע לי באיכות חיים ואני אוסיף שברגע הורדתי את החיכוך הכי הקל של מכנסים מאיזור עצם אחורית וקדמית תופעת הבטן נרגעו בלתפ תודה שוב
   ישיבה בגב ישרשרית 13:46 21/11/2010
סיוון מצטערת שאני מציפה אותך בשאלות יש לי ממש תור קרוב לפזיותרפסטית, חשוב לי לדעת אם אני יושבת בגב ישר ומרגישה מאמץ בינוני בבטן תחתונה האם לנסות לשבת בגב ישר או שזה לא טוב?
כי אני לא יכולה להשען אחורה אז אני מרגישה תזוזות
   זאת אומרת אם להיות עם "בטן מוכנסת"שרית 14:05 21/11/2010
   עוד תחושותשרית 14:34 21/11/2010
יש לי מתח בבטן בישיבה מעל ל 15 דקות אני לא יודעת אם היא צריכה להיות רפויה או להכניס בטן תודה...
   ושאלה אחרונה באמת :)שרית 16:22 21/11/2010
אני לא הצלחתי להבין כשיש תזוזות צריך להרבות בפעילות גופנית או להמעיט?
   תשובות נוספותסיון נבות 19:39 30/11/2010
שלום שרית,

בטן אינה אמורה להיות מוחזקת בישיבה (או בכלל).

אם יש תזוזות באגן - לא מומלצת פעילות גופנית משום שהיא יכולה לתרום לאי-יציבות המפרק. אמנם נראה לי מוזר מלכתכילה שיש לך חוסר יציבות של המפרק (ללא רקע של הריון, לידה או טראומה) אך בכל מקרה, בודאי שאי אפשר להגיע לשום מסקנה ב"אבחון אינטרנטי" ולכן גם את כל ההמלצות קחי בערבון מוגבל בשל אותה מגבלה.

תרגישי טוב,

סיון נבות,
מומחית בפיזיותרפיה לרצפת האגן (נשים וגברים)
www.physiotherapy.co.il

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו