צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום רצפת האגן
מנהל/ת הפורום: סיון נבות
  חגורת אגןשרית 15:28 17/05/2011
היי סיוון מה שלומך?

אני לא זוכרת אם עדכנתי אותך שהייתי בביקור של כירופרקט אורטופדי שאחרי סבל של חודשים ממושכים עלה על הבעיה שאני הבנתי בעצמי ממזמן, אני סובלת מחוסר יציבות של מפרקי האגן. בפזיותרפיה לא הבינו את הבעיה שלי כלל ולא הייתי מופתעת. כל חוסר היציבות של מפרקי האגן גורמת לחוסר יציבות של רצפת האגן... רציתי לשאול אותך אם במקרה הזה מנסיונך האם חגורת מותן גב תוכל לעזור או שחייבים חגורה של פלביס (סקרואיליאק) וגב? תודה ויום טוב שרית
   החלשות שרירי בטןשרית 20:54 17/05/2011
הבנתי שחגורת גב שתשב על הבטן יכולה להחליש את שרירי הבטן? האורטופד אמר גב ומותן והכירורפרקט אמר לי רק לאגן ולגב תחתון כנראה שאני אלך עם השנייה
   חגורת אגןסיון נבות 22:10 17/05/2011
הי שרית,

אכן מומלצת חגורת אגן, בדיוק מכל הסיבות שהזכרת קודם (גם ייצוב המיועד למפרקי האגן וגם לא חגורה היושבת על הבטן).

בריאות שלמה,

סיון נבות,
מומחית בפיזיותרפיה לרצפת האגן (נשים וגברים)
www.physiotherapy.co.il
   סיוון המליצו לי על זה...שרית 11:56 19/05/2011
הנה תמונה cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?VISuperSize&item=260728029603

אני לא יודעת אם אפשר לשבת עם זה או רק ללכת? זה מאוד מאוד יקר... מייצב גב תחתון ומפרקי אגן :(
   זה לא עובדשרית 11:57 19/05/2011
אולי זה?

cgi.ebay.com/Bauerfeind-SacroLoc-Lower-Back-Support-under-clothing-/260728029603

הוא אמר לי בפ"ת שזה עולה בין 1000-1500 אבל אם זה מייצב את מפרקי האגן אולי זאת תהיה הישועה בשבילי ...
   חגורת אגןסיון נבות 13:47 19/05/2011
נסי את זו
dianelee.ca/productlist.php?cid=11 לפחות המחיר יותר שפוי.

עם חגורת אגן לא אמורים לשבת - כלומר - לא ניתן לשבת איתה. אם ניתן לשבת איתה זה סימן שהיא לא מתאימה או לא מונחת כהלכה.

בריאות שלמה,

סיון נבות,
www.physiotherapy.co.il
   היישרית 18:23 19/05/2011
סיוון ניתן לקנות את זה בארץ? החגורה שהראתי גם טובה? למרות שיקרה האם עם חגורת אגן אפשר לשכב על הגב? יש לי כבר כאבי תופת מרוב לשכב רק על הצדדים תודה
   חגורהסיון נבות 23:16 19/05/2011
לא ניתן להשיג בארץ (לפחות לא ממה שידוע לי).

אין בעיה לשכב על הגב עם חגורת אגן.

סיון נבות,
www.physiotherapy.co.il
   סיוון שאלות נוספותשרית 13:31 20/05/2011
אני אצטרך לבדוק איך מזמינים מחו"ל האם זה יתמוך גם בגב תחתון? כי מה שקורה בגלל שמפרקי האגן אצלי לא יציבים במיוחד בשכיבה על הגב מתחיל לי התכווצויות בגב תחתון זה ידוע לך כזה סימפטום??

ראיתי היום מישהי שיושבת עם חגורה (נראה חגורת אגן לפי המיקום) האם יש חגורות אגן שכן אפשר לשבת איתן??? לא שאלתי אותה מה היה הסוג..... רוב הבעיה שלי היא כמובן בלשבת ולעמוד... תודה רבה יום מקסים שיהיה
   סיוון היקרה בבקשה אם אפשר לענותשרית 16:51 22/05/2011
מה שקורה שיש לי גם ספזם בגב תחתון ואני רוצה לדעת אם חגורה כמו ששלחת תוכל מעט לעזור בבעיה הזאת ואולי גם חגורה שאוכל לשבת איתה.........
   חגורהסיון נבות 23:42 29/05/2011
שלום שרית,

חגורת אגן אינה מיועדת לישיבה. אין חגורה יעילה שאפשר גם לשבת איתה (למיטב ידיעתי).

בעבודה יעילה של חגורה, אמור להיות מוקל הספאזם בגב.

סיון נבות,
www.physiotherapy.co.il
   תודה סיווןשרית 21:18 08/06/2011
עדיין אין לי חגורה מחירים בשמיים אני גם מחכה לראמטולוג מאחר והאורטופד הזכיר את המילה רכמות רכות. אני אלך לשם עם הרבה חששות, קשה להסביר הרגשה שמה מתחת לעצם (ערווה) הסקרום פשוט לא יציב אצלי, בכיווץ שרירי הישבן האגן "רוקד" ובשכיבה על הצד וגם מפרקי הירך, תקווה חייבת להגיע מתישהוא... כותבת הודעה חדשה שוב תודה סיוון

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו