צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום רצפת האגן
מנהל/ת הפורום: סיון נבות
  גם בנוגע לשאלה למטהליהית 00:45 11/06/2007
שלום לך. קראתי תא ההודעה של נטע ודי הודאגתי.

אני כ 3 חודשים אחרי לידה ראשונה וארוכה. וגם אני רואה מעין צניחת אברים אצלי בנרתיק. הרופא נשים בדק ואמר שעדיין הכל למטה ולא חזר למקום ולחכות עוד קצת זמן, האמת - לא הבנתי אותו בכלל.. הוא אמר איזשהי מילה לא ברורה.

ועכשיו כשאני קוראת את ההודעה של נטע - שאמרו לה שהיא הגיעה לטיפול מאוחר מדיי - זה מלחיץ אותי.

. מתי צריך להיג לטיפול אחרי לידה מקסימום על מנת לא לפספס את המועד שבו תיתכן הטבה בעזרת טיפול

תודהה
   כמה זמן אחרי לידה?סיון נבות, פיזיותרפיסטית 23:38 11/06/2007
שלום ליהית וגם מזל טוב על הרך הנולד,

קודם כל קחי נשימה עמוקה ואל תילחצי. אמנם נכון הדבר שהזמן הטוב ביותר הוא לפני ההריון (ולא רק לפני הלידה), כי המניעה היא התרופה הטובה ביותר, אבל פיזיותרפיסטיות של רצפת האגן יוכלו לספר לך גם על לא מעט פציינטיות שחצו את גיל 80 ומשיגות תוצאות לא רעות בשיקום רצפת האגן.

ואם ניתן "ציונים" למועדים:
מצויין- לפני החתונה...(אבל אף אחת לא עושה את זה, כי זה השלב בחייה שאינה יודעת מה זה בכלל רצפת האגן;-))

טוב מאוד - אחרי החתונה ולפני ההריון...

טוב - להגיע בהריון ללמוד לחזק את המקום והתנהל נכון בהריון ובלידה על מנת למזער נזקים

כמעט טוב - אחרי לידה

מספיק - אחרי כל הלידות...

מספיק בקושי - אחרי גיל המעבר...

מקווה שחוש ההומור שלי הובן. וחזרה לעניינך: 6 שבועות אחרי לידה זה זמן מצויין להתחיל בשיקום.

בהצלחה!

סיון נבות, פיזיותרפיסטית

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו