צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום רצפת האגן
מנהל/ת הפורום: סיון נבות
  יפעת 07:46 16/09/2011
שלום רב ילדתי את בני השני לפני 4 וחצי שנים ומהלידה היתה לי צניחה קלה רקטצואלה ואז הלכתי לטיפולים של פיודבק אצל פיזיוטרפיסטית וזהו וככה עברו להם השנים והכל היה בסדר אפילו לא הרגשתי כלום הכוונה את הצניחה הקלה. האמת היא שמאז הלידה מאד פחדתי לקיים יחסי מין כי גם עברתי לידה לא קלה נפשית מבחינתי וכואבת מאד. אני רוצה להגיד לך שלא קיימתי יחסים מלאים אחרי הלידה של בני אני ובעלי הסתדרנו בכל מיני דרכים זאת אומרת 4 וחצי שנים ופתאם לפני שבוע לא יודעת מה קרה לי כן רציתי לקיים יחסים מלאים ואכן עשיתי את זה ואחרי שעשיתי את זה כל הזמן חשבתי זהו בטח הנרתיק יגדל יותר למטה ומה יהיה ובאמת כמה ימים אחרי כאילו חזרתי אחורה מבחינה שעכשיו אני כן מרגישה את הצניחה בדיוק כמו אחרי הלידה כאילו פתוח יותר שם והשאלה שלי היא.... האם קיום יחסי מין יכול להרחיב שוב את הפתח כמו אחרי הלידה ולגרום לצניחה להחמיר או בגלל התפרים שעברתי שם לגרום להם לעיוות או להרחבתם אני מודה לך יפעת....

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו