צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום רצפת האגן
מנהל/ת הפורום: סיון נבות
  ליאתיפעת 19:05 24/11/2007
שלום אני כבר כתבתי לך כמה פעמים שמי ליאת וזאת היתה לידה שניה שלי חמישה חודשים אחרי הלידה היה לי צניחה קלה של קיר הנרתיק אני אפילו זוכרת איך זה קרה לי היתה לי עצירות מאד קשה במיוחד אחרי הלידה השניה ורציתי גם לשאול זה גם קשור לגודל העוברים שיולדים או שלא את יודעת שני הלידות שלי היו רגילות רק שבלידה השניה היו לי צירים יותר ממושכים והעובר שלי אחרי שעה יצא מהרגע שהגעתי לבית החולים אבל גם בלידה השניה שלי היו לי קרעים שיטחיים ובנוסף חתך וקיר נרתיק בלידה הראשונה שום דבר ולידה ארוכה של 16 שעות כמעט אני חושבת שבנוסף לכל רצפת האגן גם המיילדות אשמות הם מחטטות בלי סוף ואפילו בלי התחשבות אני רוצה להגיד לך שבלידה השניה שלי לא הייתי מרוצה מכלום היה יחס גרוע אפילו פעם אחת רופא לא נכנס לראות מה איתי רק היתה המיילדת והיא לא הפסיקה לחטט לי בפות אני חושבת שיש הרבה קשר לרצפת האגן וללידה גם אני שואלת אותך למה בתחילת ההריון אין מודעות לרצפת האגן מה קשה לרופא נשים לשים את הדגש לנושא זה בכדי שאחרי זה לא יהיו בעיות של צניחות אני אף פעם לא הייתי מודעת לריצפת האגן עד אחרי מה שקרה פתאם אני מתעניינת ושואלת אודה לך בתשובה ליאת.
   לליאת (או יפעת?)סיון נבות, פיזיותרפיסטית 22:30 25/11/2007
ליאת\יפעת יקרה,

צר לי היה לקרוא על "חווית" לידה שכזו. עצוב לי בכל פעם מחדש לשמוע סיפורים של נשים שזו החוויה איתה הן יצאו מחדר לידה, במיוחד אם "זכו" במזכרות נוספות דוגמת צניחות, אבדן שליטה על סוגרים או כאבים ביחסי מין...

היות ושאלת אותי כבר בעבר מס' שאלות בנושא, אני ממליצה לך לעבד את הנושא עם הפיזיותרפיסטית המטפלת בך (ואם יש צורך, אז גם עם אנשי מקצוע נוספים) על מנת שתוכלי לקבל את כל המידע שיעזור לך להבין טוב יותר כיצד לעזור לעצמך.

בהצלחה בשיקום,

סיון נבות, פיזיותרפיסטית
www.pelvic-physio.co.il

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו