צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום רצפת האגן
מנהל/ת הפורום: סיון נבות
  כאבים בזמן קיום יחסי מיןיהודית 14:14 24/02/2014
שלום,
ילדתי לפני 10 חוד' , מתחילת ההריון סבלתי מכאבים בזמן קיום יחסים, לאחרונה רופא נשים הפנה אותי לפזיותרפיה של רצפת האגן +ביופידבק, כי טען שיש איזה שהוא שריר שמכווץ מאד- כנראה בשל "טראומה" מהכאבים, הייתי אצל הפזיותרפיסטית.
ואמרה שאכן, יש את השריר המכווץ- ואני מטפלת עם הביופידבק,
בנוסף אמרה שיש רגישות ברקמת הנרתיק והמליצה על מרחיבים וגינאלים- היא המליצה על המרחיב הוורוד עם הרטט- כי אמרה שהרטט יכול לעזור לעיסוי השריר המכווץ.
ניסיתי למצוא את זה ולא הצלחתי, ידוע לכם אולי איפה אפשר לקנות את זה? והאם יש השתתפות מקופ"ח?

תודה!!!!!!!!
   כאבים עקב שריר מכווץסיון נבות, פיזיותרפיסטית 22:06 25/02/2014
שלום יהודית,

את המרחיב עם הרטט תוכלי לרכוש דרך "מדיפז" - 09-9600808 - הם אף מבצעים משלוח בדואר, כך שאין זה משנה היכן את מתגוררת.

ללא קשר לעניין המרחיב, מצאתי לנכון להעיר הערה מקצועית באשר לטיפול - ציינת כי הטיפול בך משלב ביופידבק ושימוש במרחיבים בלבד - חשוב לי להעיר בעניין זה, כי טיפול בשריר תפוס או ברקמה בעייתית, חייב לכלול גם טיפול ידני ברקמות, ואם אינו מבוצע ע"י המטפל, העבודה עם המרחיבים יעילה פחות.

בריאות שלמה,

סיון נבות,
מומחית בפיזיותרפיה לרצפת האגן (נשים וגברים)
www.physiotherapy.co.il

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו