צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום רצפת האגן
מנהל/ת הפורום: סיון נבות
  שאלה אורליאורלי 09:45 29/11/2007
רציתי גם לשאול בפיזיוטרפיה של ריצפת האגן יכולים לעשות לי עיסוי איפה שנפוח ואז זה יוריד את הנפיחות בהצטלקות בנרתיק כמה טיפול פיזיוטרפיה יכול לעזור לנשים אחרי לידה עם בעיות של צניחה קלה של קיר נרתיק ונפיחות ועוד ורציתי גם בבקשה לשאול יש לי טיפול ראשון בפיזיוטרפיה עוד חודש האם אני יכולה להתחיל ללכת לפילטיס שמעתי שזה עובד על חיזוק שרירי ריצפת האגן או שקודם לחכות לטיפול ושידריכו אותי תודה.
   תשובה לאורליסיון נבות, פיזיותרפיסטית 22:19 06/12/2007
אורלי יקרה,

ראשית, טוב עשית שפנית לפיזיותרפיה של רצפת האגן, כי זו הכתובת המתאימה לטיפול בכל מה ששאלת עליו. אני חושבת שהתשובה המהימנה ביותר לשאלותיך תוכל להינתן לך רק ע"י אשת מקצוע שתראה במה מדובר, תבדוק אותך ותוכל להדריך אותך ולהציע טכניקות טיפוליות בהתאם – לכן אין מנוס מלהמתין בסבלנות...

לגבי פילאטיס – היות ומדובר בחודש המתנה, שווה לטעמי לחכות לפגישה עם הפיזיותרפיסטית ולהגיע לפילאטיס אחרי שאת יודעת בוודאות איך להתנהל נכון עם גופך. (אבל זו דעתי, כאמור, ואם ממש ממש בא לך להתחיל ולא להמתין לפגישה עם הפיזיו' – גם בסדר)

בהצלחה,

סיון נבות, פיזיותרפיסטית
www.pelvic-physio.co.il

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו