צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום פונדקאות
מנהל/ת הפורום: פונדקאית
  הודעה להורים מיועדיםאמא מיועדת 10:56 18/01/2011
הורים יקרים,
גם אנחנו באותו צד של המתרס, הצד של ההורים...
אנו מחפשים פונדקאית ולאחרונה נתקלנו במספר פונדקאיות אשר מבקשות סכומים בלתי הגיוניים.
כן, אני חושבת שהן צריכות להרויח ולא לעשות זאת לחינם, אך יש גבול למצוקת ההורים ולניצולה.
אני מדברת בעיקר על ההודעה של בחורה בשם סיון, אך קיימות אני מניחה עוד שכמותה. בנוסף, הורים מיועדים הכותבים שיתנו סכומים מצויינים, מעל למקובל הורסים לכולם.
כן, אני יודעת שכולנו רוצים ילדים ועכשיו! אך בואו נעזור אחד לשני. בואו נפסיק את מסחטת ההורים על מנת שפונדקאיות יבינו שגם לנו קשה...ואנו לא לימון שאפשר לסחוט עד בלי סוף. שיבינו שרובנו זוגות שצריכים לגייס את הכסף אשר לא בא לנו בקלות על מנת להשיג ילדים, מה שלאחרים בא בקלות לרוב.
בואו נעזור זה לזה ונפסיק את הדרישות המופרזות. ברגע שיראו שאין מי שמוכן לשלם סכומים כאלו, הן יפסיקו לדרוש זאת.
מאוד שמחתי לראות את חוסר ההסכמה לסכומים אותם דורשת סיון, ושאין מי שמוכן לשלם לה זאת...
אנחנו באותה סירה, בואו נעזור זה לזה...
ולפונדקאיות שבאות באמת מתוך מטרה טובה וכמובן עם רצון להרויח למען משפחתן ההודעה לא מיועדת אליכן. אני מניחה שמי שהמודעה מיועדת אליה, כבר תדע...
ושיהיה לכולנו בהצלחה!
   אני מסכימה איתךאמא מיועדת 20:25 18/01/2011
גם אני מחפשת פונדקאית, ודיברתי עם פונדקאיות שרוצות סכומים לא הגיוניים, לדעתי פונדקאיות אלו אינם רגישות ולא מבינות את הזוגות שלא יכולים להביא ילדים. נכון שלכל פונדקאית המטרה היא הכסף שבעיקר מיועד לגדל את הילדים שלה.
אבל היא צריכה להבין את הרצון העז של הזוגות לילד, להבין את הסכומים שההורים המיועדים צריכים לגייס לכל התהליך, וגם להבין שבסופו של דבר שההורים המיועדים יצטרכו גם לגדל את הילד שלהם.
אז פונדקאיות תהיו הגיוניות ואל תפריזו בסכומים, וגם ההורים המיועדיםלא להגזים.
תזכרו לכולנו יש מטרה משותפת, שבעז"ה נצליח.
   שרון 11:48 22/01/2011
היי אין לי מושג על איזה סכום היה מדובר
אבל אתם גם צרכות להבין שתהליך כזה לא תמיד קל לעבור
ובחורה שרוצה להיות פונדקאית היא למטרה של כסף בלבד ןלאחר מכן יש איזה חיבור ואהבה בין ההורים לפונדקאית ישנם הורים שגם חושבים לעבור את התהליך ושלום שלום
   שרון 11:48 22/01/2011
היי אין לי מושג על איזה סכום היה מדובר
אבל אתם גם צרכות להבין שתהליך כזה לא תמיד קל לעבור
ובחורה שרוצה להיות פונדקאית היא למטרה של כסף בלבד ןלאחר מכן יש איזה חיבור ואהבה בין ההורים לפונדקאית ישנם הורים שגם חושבים לעבור את התהליך ושלום שלום
   פונדקאית שכבר עברה תהליך אחד מסכימה איתךהדס 14:38 01/02/2011
אני מאד מבינה אותך למרות שאני נמצאת בצד השני, ויותר מכך הייתי רוצה שיחד עם החתימה בוועדה יחתמו גם על סכום התמורה ושהוא יהיה עד תיקרה מסויימת וכך השוק לא יהיה פרוץ, צריך להבין את הבנות שרואות פתאום פירצה ו"הנה אפשר לזכות בלוטו" אך לא כך הדבר, להורים המיועדים אין מפעל פייס.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו