צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום פונדקאות
מנהל/ת הפורום: פונדקאית
  אתם כאלה דבילים...מירב 20:00 28/04/2011
אתם כאלה דבילים...רושמים שכומי כסף בלי שום פרופורציות... וגורמים לבחורות האלה לשחק בכם כמו פלסטלינה.טיפשים
   צודקת במאה אחוז!הורים מיועדים 21:39 28/04/2011
   סהיי 17:44 29/04/2011
סלסי
   היי 00:21 01/05/2011
הם ממש לא דבילים אני חושבת שזהו סכום יפה שמי שנושאת את הילד זה דבר יקר וחןץ מזה ישנם הורים שמתנהגים לפונדקאיות בצורה ממש לא יפה ולהורים כאלה מגיעה לשלם ולא להיתחשב בכם
   מיועד לפונדקאות שרשמה הייהורים שאיכפת להם 16:51 01/05/2011
ישנן גם פונדקאיות שמתנהגות בצורה מאוד לא מכובדת. ויפה זה הדדי.
המטרה של שני הצדדים היא זהה ולכן על שני הצדדים במידה ומצאו לנכון ללכת יחד ללכת אחד לקראת השני.
סכומים דמיוניים אינם קשורים.
הפונדקאיות אומנם נושאות את אוצר ההורים אך אין זה אומר שעליהן לסחוט את ההורים ולנצל את טוב ליבם הן לא עושות זאת בחינם ומרוויחות יפה מאוד מכך, הרבה יותר מכל עבודה אחרת בהן יעבדו.
כך שזה צורם לשמוע, ואני מניחה שאת פונדקאית על התחושה הזו כאילו הורים הם לא בסדר ושצריך להוציא מהם כמה שיותר. אם פונדקאיות כאלו, לא סתם הרבה הורים מחליטים לאחרונה לעשות תהליכי פונדקאות בחול. יותר זול ופונדקאיות שעושות זאת גם מתוך תחושת שליחות ולא רק בצע כסף....
   צודקים מאוד! הן לא עושות זאת בחינם...הורים נוספים 17:32 01/05/2011
הן מקבלות על זה סכום לא מבוטל של כסף ועוד ללא מיסים.
הלוואי עלי משכורת כזו , אם תחשבו זאת כמשכורת חודשית.
אני בהחלט חושבת שכולנו כהורים מיועדים נצא נשכרים אם נמתן את השוק. נכון כולנו רוצים ילדים ומהר! אך יש גבול לניצול של חלק מהפונדקאיות את ההורים.
אם נחכה מעט כולנו הן יראו שאין שוק למחירים הדמיוניים והמצב יחזור לקדמותו, לפני שנה שנתיים הסכומים היו של 120,000וגם אז המחירים מאוד יפים והלוואי על כולנו להרוויח סכומים כאלו. מה יהיה? נראה כי הן נצמדות לשוק הנדל״ן :-)
כולנו באותה סירה, צריכים הלוואות וכו׳ בואו נתאחד. מספיק עם זה...
   מצטרפת לתגובות אחרונותאירה 21:47 04/05/2011
אני כמעט ויתרתי לעשות את זה בארץ. הסכומים שפונדקאיות מבקשות גדלים מיום ליום . וזה לפני שהן בכלל יודעות שהן כשרות לכך. בהתחלה האמנתי בשיתוף פעולה , חברות ומטרה משותפת , אחרי שרצתי אחרי פונקאיות כדי שיעשו בדיקות , ישיגו אישורים ואחרי זה התגלה שלזאת סתם רוצה כסף, לשניה התגלתה בעיה בריאותית , אני מאדיפה לעשות את זה בחו"ל, רב הדברים נעשים ע"י סוכנות ולא צריך לעבור את ההשפלה במיקוח על מחיר, כאילו זה שוק בשר.
   היי 23:37 06/05/2011
הזוג שהציע סכום גבוהה כנראה שיש לו וזכותם לתת ואתם ההורים שטוענים שהפונדקאיות דורשות מחיר גבוה. ה120 שאתם מציעים אז למה לא ללכת דרך תיווך פרטי זה ידוע שזה יותר כסף
   רווית פריד 12:53 19/06/2011
אני חושבת אם פונדקאית מגיע את מלאו השכר בתהליך הפונדקאות כמובן שאם מגיע לה. לפונדקאית זה תהליך קשה וארוך נפשית ופיזית ויש גם דאגות שלא יקרה משהו לעובר אוו העוברים ושלא יחשבו שאם פונדקאית אין רגשות ולא מעורבת בתהליך וכמו שכמה מכם הציגו את האם הפונדקאית כרודפת ביצע אני אומרת לכל מי שהיה שוטף אני מצפצפת על מה שאתם אומרים שמי שרוצה פונדקאית ישלם בהתאם למשל אני הייתי עד לפני חמישה חודשים אם פונדקאית לזוג מקסים וילדתי להם תאומים בן ובת בראים הגעתי עד סוף ההריון בלי שום אשפוזים וכאלה ואני הגעתי לזוג דרך תיווך כך שהסכום היה 120 אלף ש"ח וילד נוסף עוד אלף 12 ש"ח והם הייתי יכולה לשנות את החוזה הייתי מותרת הם זוג שאני עד היום מעריכה אותם אוהבת אותם הם גרמו לי להרגיש הכי טוב שבעולם ואפילו שהיתה לי בחירה ללדה רגיל בקשתי ניתוח מחשש שהעוברים לא היו בסכנה כי הם היה קורה להם משהו לא הייתי סולחת לעצמי לעולם ושום כסף בעולם לא יפצה מה אני והזוג ירגיש לכן אני שוב אומרת כמו שלהורים חשוב להביא ילדים לפונדקאיות חשוב לא פחות השכר. מרוית

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו