צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום פונדקאות
מנהל/ת הפורום: פונדקאית
  חברה חדשה לפונדקאות באוקראינהגלית 01:58 02/07/2011
חברה שלי קיבלה מכתב מעמותת מזל שמתעסקת באימוץ ילדים באוקראינה
שהם התרחבו גם לתהליך הפונדקאות באוקראינה

משיחה איתה ובירור יש להם מסלול מוצלח ומרפאה עם הצלחות גדולות

מישהו במקרה יודע פרטים ?, מישהו פגש אותם?
   מצאתי את זה באתר שלהםגלית 01:59 02/07/2011
   עמותת מזלאבי 16:43 02/07/2011
ניראה לי די מוזר שבמכתב רושמים לדבר עם רינה רונן שמצד אחד ניסתה תהליכי פונדקאות ולא הצליחה ולבסוף בחרה באימוץ.
מעבר לזה כל נושא אוקראינה יקר משמעותית מאופציות אחרות , לדוגמא הודו או גאורגיה ונושא הכנסת עוברים לשם בעיתי מבחינה משפטית (איסור הכנסת מידע גנטי שיש באוקראינה) .
   פונדקאות באוקראינהיוני ניולייף ישראל 17:09 02/07/2011
הי גלית
היתרון היחיד של אוקראיה הינו נושא PGD מעבר ליתרון אין יתרון משמעותי לאוקראינה ומצד שני פונדקאות שם יקרה יותר מגאורגיה.
אני נציג של סוכנות אשר לה סניפים גם באוקראינה וגם בגאורגיה הודו וארמניה . ולמרות שלסוכנות רווח גבוהה יותר באוקראינה אנו ממליצים על גאורגיה לזוגות נשואים בגלל מספר סיבות בניהם:
1. איסור הכנסת מידע גנטי לאוקראינה
2. עלויות.

בכל מקרה אם את צריכה פרטים נשמח לעזור .
צריך לציין שהסוכנות שלנו איננה מוסיפה עלויות על הסוכנויות המקומיות ומסיבה זאת העלויות זהות לעלות ביצוע התהליך לבד.
   קיבלתי תשובות ממזל ורינה רונןגלית 23:19 02/07/2011
המסלול שהם מציעים יותר זול מכולם.
המרפאה שעובדים איתה יכולה לקבל עוברים שנשלחים מהארץ.

יש מסלול שהם מציעים שכולל את כל הטיפולים במחיר אחד עד ההצלחה.- את חברה שלי זה שיכנע בכדי ללכת לפגישת ייעוץ ולשמועץ
דיברתי עם רינה רונן, הם בארץ לא נקלטו ולמרות הכל היא ממליצה על תהליך הפונדקאות ואף שוקלת לעשות את התהליך בעצמה.

היא ממליצה על עמותת מזל מנסיון של הכרות והצלחה איתם מכל הבחינות.

אני חושבת ששווה לשמוע מה יש להם להציע.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו