צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום פונדקאות
מנהל/ת הפורום: פונדקאית
  פונדקאותאסתר 14:36 07/05/2014
שלום! שמי אסתר בת 31 נשואה באושר ואמא לשני ילדים מתוקים ומקסימים בגילאי - 2.5 -ו 5 מעוניינת מזה זמן רב לשמש כאם פונדקאית לזוג אשר מתקשה להביא ילדים בריאה בדרך כלל ולא נוטלת תרופות למדתי את הנושא בקפידה ומוכנה מאוד נפשית ופיזית לעבור את התהליך מחפשת זוג נחמד ואמין להיתחבר אליהם לתהליך נעים ומוצלח ליצירת קשר הטלפון שלי הוא - 054-8176967 מייל- etiarad121255gimal.com
בהצלחה לכולם :-)
   היישירן 07:10 25/06/2014
אני נשואה פלוס שניים מוכנננ להיות אם פונדקאית לזוג ולהגשים להם תחלום 0528091729 דורשת25000 אלף ליתקשר
   מחפשים פונדקאיתענבל 17:32 25/06/2014
שלום אסתר
שמי ענבל ואני נשואה לצחי מזה 7 שנים.
לפני כ-5 שנים אבחנו אצלי סרטן נדיר בצוואר הרחם ונאלצתי לעבור טיפולים וכריתה מלאה של הרחם וכל המערכת הגניקולוגית.
לפני הטיפולים התעקשתי לשמר עוברים, מאחר ועדיין אין לנו ילדים ואכן עשינו זאת.
למזלי הרב תהליך ההחלמה היה אמנם קשה אבל קצר יחסית והחלמתי לגמרי מהמחלה.
לפני כשנתיים התחלנו תהליך פונדקאות עם פונדקאית ולאחר מספר ניסיונות היא נקלטה בינואר האחרון ובאוקטובר בעזרת השם אמור להיוולד לנו ילד.
מאחר ואנחנו כבר בני 40 ורוצים יותר מילד אחד, אנחנו מחפשים כעת מישהי עם לב רחב שמעוניינת להיות הפונדקאית שלנו, בתמורה לתשלום המקובל כמובן.
נשמח אם תחזרי אלינו
ענבל: 052-2788220

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו