צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום פונדקאות
מנהל/ת הפורום: פונדקאית
  היי אני בת 31 לאחר תהליך + כל האישורים הדרושים לתחילת תהליך+ אישור עקרוני.רחלי 22:38 30/12/2015
אלו הן הדרישות שלי.
אם יש זוג שמעוניין אני פנויה לתהליך מיידי + כל האישורים הדרושים.
תמורה לפונדקאות

199,000 ₪ תשלום בסיסי לפונדקאות מופקד בנאמנות אצל העו"ד הנאמן עבור עובר אחד, לידה רגילה.
7,000 ₪ קופה קטנה הכוללת בייביסיטר , עוזרת בית וביגוד. (במידה והסכום לא מומש יועבר לפונדקאית עד 7 ימים מיום הלידה)

אקסטרות
5000 ₪ עבור יעוץ משפטי במהלך התהליך לאחר אישור הועדה. (במידה והסכום לא מומש יועבר לפונדקאית עד 7 ימים לאחר הלידה)
9000 ₪ עבור ליווי פסיכולוגי או עו"ס (במידה והסכום לא מומש יועבר לפונדקאית עד 7 ימים לאחר הלידה)

סה"כ התמורה היא 220,000 ₪

תשלומים נוספים
1200 ₪ + מע"מ יעוץ משפטי לפונדקאית (לפני הגשת התיק לועדה) בהתאם לדרישת החוק מועבר ישירות ע"י הזוג לעו"ד.
1200 ש" בגין כל החזרה.
תשלום עבור ימי מחלה בגין הריון ישולמו ע"י ההורים המיועדים ויחושבו במעמד עריכת ההסכם ממוצע יומי של שלושה חודשים אחרונים.
ביטוח חיים הכולל כיסוי על אובדן כושר עבודה, מחלה, תאונה, שמירת הריון ומוות. התאם לדרישת החוק מועבר ישירות ע"י הזוג לחברת הביטוח.
5000 ₪ עבור ניתוח קיסרי .(אם יש סיבה רפואית)
15,000 ₪ עבור לידת תאומים + מענק לידה ודמי לידה ע"פ חוק.

במקרה של הפלה החל משבוע 24 כל סכום התמורה יועבר לאם הפונדקאית.
   היי.. 15:45 08/03/2016
היי אני מעוניינת מה המספר פלאפון שלך?

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו