צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום פונדקאות
מנהל/ת הפורום: פונדקאית
  פונדקאות באוקראינה בתוכנית 100% הצלחה עד ילד ללא הגבלת ניסיונותאילנית 04:19 16/11/2016
ממשיכה בפרסום הפוסט כעזרה לזוגות!!!

בזכות הפוסט הזה הצלחתי כבר לעזור ל- 15 זוגות להתחיל הליך פונדקאות ו - 5 זוגות כבר בהריון 4 עם תאומים ו - 1 עם אחד כמו שבעלי ואני התחלנו, בעלות נמוכה משמעותית ישירות מול הקליניקה וללא דמי תיווך.
אז אני מעלה שוב את הפוסט בתיקווה שאוכל לעזור לעוד זוגות להגשים את החלום הגדול שלהם!!!
לפני 4 חודשים פרסמתי כאן שאני ובעלי עברנו לשלב הפונדקאות ואנחנו עושים זאת באוקראינה במחיר נמוך משמעותית מהארץ ומכל חברות התיווך העוסקות בכך ובתוכנית של 100% הצלחה עד ילד ללא הגבלת ניסיונות, ללא תוספות במחיר במקרה וצריך תרומת ביצית, ללא תיווך (הכל כלול במחיר אפילו מלון, אוכל והסעות).

אני ממשיכה לפונות לזוגות שחשבו על פונדקאות דברו איתי אני אספר ואעזור גם לכם עם הקליניקה בכל דרך שאוכל כדי שלא תעברו הרבה תלאות ותשלמו מחירים מופקעים.
אתם יכולים לפנות אליי בפרטי או למייל ilanit309@gmail.com ואתן לכם את מספר הטלפון שלי.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו