צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום פונדקאות
מנהל/ת הפורום: פונדקאית
  פונדקאות ללא תיווך 100% הצלחה עד ילד ללא הגבלת ניסיונותאילנית 11:21 13/06/2018
    תגובה
אני לא חברה ואין לי אינטרס אישי רק לעזור לזוגות להגשים את החלום הגדול ליהיות הורים.

ולכן אני ממשיכה בפרסום הפוסט כעזרה לזוגות!!!
ורוצה לספר שבעלי ואני זכינו לפני 10 חודשים לנסיכה מהממת בזכות הקליניקה המדהימה הזו, ועכשיו אנחנו מצפים לאחות לילדה המדהימה שלנו באותה הקליניקה.

בזכות הפוסט הזה הצלחתי כבר לעזור ל- 42 זוגות להתחיל הליך פונדקאות ושמחה להגיד שכבר יש מספר זוגות חזרו לארץ עם תינוקות ויש זוגות לפני לידה.
בעלי ואני התחלנו, בעלות נמוכה משמעותית ישירות מול הקליניקה וללא דמי תיווך.
אז אני מעלה שוב את הפוסט בתיקווה שאוכל לעזור לעוד זוגות להגשים את החלום הגדול שלהם!!!
לפני כ- שנה וחצי התחלתי בפרסום כאן שאני ובעלי עברנו לשלב הפונדקאות ואנחנו עושים זאת באוקראינה במחיר נמוך משמעותית מהארץ ומכל חברות התיווך העוסקות בכך ובתוכנית של 100% הצלחה עד ילד ללא הגבלת ניסיונות, ללא תוספות במחיר במקרה וצריך תרומת ביצית, ללא תיווך (הכל כלול במחיר אפילו מלון, אוכל והסעות).

אני ממשיכה לפונות לזוגות שחשבו על פונדקאות, דברו איתי אני אספר ואעזור גם לכם עם הקליניקה בכל דרך שאוכל כדי שלא תעברו הרבה תלאות ולא תשלמו מחירים מופקעים.
אתם מוזמנים לפנות אליי למייל: ilanit309@gmail.com או להתקשר אליי לטלפון: 054-7558445 אספר לכם, אעזור לכם ואלווה אתכם בכל דרך שאוכל לאורך כל התהליך ללא עלות בכלל כמובן.
שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו