צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום יוגה בהריון ולאחר לידה
מנהל/ת הפורום: מירה ארצי פדן
  יוגה בתחילת הריון שי 19:18 23/10/2008
אני מתרגלת יוגה מזה שנתיים.
אני בשבוע ה-6 להריוני ובמקום בו אני מתרגלת יוגה,
יעצו לי לא לתרגל בכלל עד השבוע ה-14
ואז לעשות זאת במסגרת שיעורים מיוחדים לנשים בהריון.
אני מתגעגעת לתרגול.
האם עלי להמנע לגמרי מלתרגל? מה בדבר התנוחות ההפוכות?
אוה מאוד לתשובתכם.
   יוגה בתחילת היריוןמירה 14:54 25/10/2008
הי שי,
יוגה יכול לתרגל כל מי שנושם...לכן גם בהיריון וממש מתחילתו חשוב ומומלץ לתרגל יוגה. אין כל סיבה להפסיק. העניין הוא איזה יוגה. יש הרי כל כך הרבה סוגים וגישות ליוגה שכשהמצב בחיים משתנה מכל מיני סיבות, כמו היריון למשל, צריך פשוט למצוא את התרגול המתאים.
במצבך המשמח, אין כל היגיון להפסיק לתרגל אלא למצוא מורה מומסכת להיריון ולרגל איתה. תרגול יוגה להיריון מותאם ממש מתחילת ההיריון אלא אם יש הוראה רפואית לא לבצע פעילות גופנית. אם הכל תקין - חפשי מורה מוסמכת ליוגה להיריון (כנסי לאתר "יוגה נשית" לרשימת המורות בתפריט הימני באזור מגורייך. יש שם מבחר מורות).
כדאי אולי שתיידעי את המורים במקום בו את לומדת, שדוקא תחילת היריון היא תקופה חשובה ביותר לתרגול יוגה כהכנת הגוף לשינוי הדרמאטי. כן כן כן לתרגול:-)

מורה מוסמכת כבר תדע בדיוק איזה תנוחות, איזה תרגול ומה מתאים.
יש הרבה דברים ביוגה שלא עושים בהיריון ויש דברים אחרים שזו התקופה להעמיק בהם.
לגבי תנוחות הפוכות - אין כל בעיה בתמיכה של קיר. מורה מומסכת תוכל להנחות אותך במדוייק.
העיקר שתהני!!!

בהצלחה
   יוגה בהריוןסוניה 08:44 26/10/2008
הי! אני מתרגלת אשטנגה יוגה כבר שנתיים, והמשכתי לתרגל כשגיליתי שאני בהריון, בצורה יותר עדינה ובהקשבה לגוף.. והרגשתי שעזר לי מאד!! עכשיו אני בשבוע 21 וממשיכה..
התנוחות ההפוכות הן הכי טובות לי..
תרגישי את הגוף שלך וזהו..

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו